Stan Jeremy’ego Rennera jest krytyczny, ale stabilny po wypadku z pługiem śnieżnym – Deadline

Jeremiego Rennera wewnątrz „Stan krytyczny, ale stabilny Został ranny po tym, jak brał udział w wypadku związanym z pogodą podczas odgarniania śniegu – powiedział jego rzecznik w rozmowie z Deadline on Sunday.

Renner, dwukrotnie nominowany do Oscara, jest gwiazdą serialu Paramount Powrót Burmistrz Kingstown I Marvela hak Seriale na Disney+, a także filmy Avengers i Kapitan Ameryka.

Deadline słyszał o wypadku io tym, że Renner został przetransportowany samolotem do szpitala w niedzielę. Jego rzecznik powiedział, że jego rodzina jest teraz z nim i że „otrzymuje doskonałą opiekę”. Powiemy więcej, gdy go usłyszymy.

Według Dziennik Reno Gazettei Renner ma dom w okolicyW pobliżu znajduje się Rose Ski Tahoe Mountain, około 25 mil od Reno. W sylwestra na tym obszarze wystąpiła zimowa burza, która doprowadziła do utraty 35 000 domów w hrabstwach Washoe, Carson, Douglas, Storey i Lyon w północnej Nevadzie. w zależności na papierze.

Renner otrzymał nominację do Oscara dla najlepszego aktora w 2010 roku Szafka na bóla rok później zdobył Oscara dla aktora drugoplanowego Miasto.

Burmistrz Kingstown Premiera drugiego sezonu 15 stycznia na Paramount+. Serial został stworzony przez Taylora Sheridana i Hugh Dillona, ​​a wyprodukowany przez 101 Studios, Bosque Ranch Productions, MTV Entertainment Studios i Paramount Network dla Par+.

Renner zagrał w dramacie Sheridan z 2017 roku Rzeka Wiatru.

READ  „Billy, jesteś najtwardszym siedmiolatkiem, jakiego znamy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *