Aktorka „American Dreams”, Brittany Snow, mówi, że gwiazda „Pitch Perfect” „przywróciła mnie do zdrowia” po „najtrudniejszym wyzwaniu zdrowia psychicznego, z jakim kiedykolwiek się spotkałam”

Brittany Snow opowiada o jednym ze swoich „najtrudniejszych wyzwań związanych ze zdrowiem psychicznym”, z którym musiała się zmierzyć w zeszłym roku, oraz o tym, jak polegała na wsparciu przyjaciół.

Choć Snow nie zdradza wielu szczegółów, Amerykańskie sny Alum złożyła pozew o rozwód w styczniu tego roku ze swoim mężem od dwóch lat, Tylerem Stanalandem. Para ogłosiła rozstanie cztery miesiące temu w związku z dramatem związanym z reality show Netflixa Sprzedaj O.C.

„W zeszłym roku przeszedłem przez prawdopodobnie najtrudniejsze wyzwanie związane ze zdrowiem psychicznym, z jakim kiedykolwiek się spotkałem. W ciągu jednego dnia, w ciągu kilku godzin, moje życie zostało całkowicie wywrócone do góry nogami.” gwar. „Przeżyłem traumę i wszystko, co myślałem, że wiem, uważałem za święte i naprawdę zaufałem mojemu życiu, było tak inne”.

Snow kontynuował: „Dwa dni później zmarła moja babcia i myślę, że wszystko, co wiedziałem o zdrowiu psychicznym, zostało wystawione na próbę. Dzięki Bogu za moich przyjaciół. Nie wiem, czy bym to zrobił bez nich. kim byłem i co reprezentował. Użyłem wszystkich narzędzi, jakie znam. Wszyscy, kim oni są”.

Aktor powiedział, że to jeden z nich boisko idealne współpracownicy, którzy pomogli jej przejść przez trudny proces, przed którym stanęła.

Dodała: „Ostatni rok był dla mnie naprawdę ciężki, a jedna z dziewczyn, wiesz, otworzyła swoje drzwi i upadła na podłogę, płakała i leżała tam”. „Zasadniczo opiekowała się mną z powrotem do zdrowia przez cztery dni. I nie był kimś, o kim myślałem, że byłby w stanie to zrobić.”

Snow nie podał nazwiska aktora, który jej asystował, ale niektóre z gwiazd, które pracowały nad muzyczną serią, to Anna Kendrick, Rebel Wilson, Anna Camp, Hailee Steinfeld, Kelly Jackel, Chrissy Fett, Shelley Regner i Hannah Mae Lee.

READ  Otwarcie Nowego Imperium zaplanowano na całym świecie, a sprzedaż biletów na całym świecie wyniesie 135 milionów dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *