49ers nad Packers wśród trzech niepokojów w ten weekend

Josh Allen oraz Patrick Mahomes były nierówne dla odcinków w sezonie zasadniczym, ale obaj osiągnęli najlepszą grę, gdy zbliżał się sezon post-sezonowy, jakby o tej porze roku, ten mecz był wszystkim, co się liczyło. Po prostu przyszedł tydzień wcześniej niż oczekiwano.

To prawie się czuło zbyt na nosie, gdy Mahomes i Allen pojedynkowali się na 40 hamburgerów w dzikie karty wygrywa nad władzami AFC dawnych czasów. Wzgórze Tyreek Jest zdrowe. Jerick McKinnon może zrobić Clyde Edwards-Helaire niepotrzebne za zróżnicowaną linią ofensywną, która w razie potrzeby może wygrać z wolnymi napędami.

Widzę nogi Allena i defensywną konsekwencję Billa jako największe separatory. Allen miał wcześnie zaprojektowane biegi przeciwko Kansas City w Tydzień 5 i decydował o tym, by wodzowie zapłacili za ich obronę. Allen prowadził ligę w jardach na przeniesienie, zastępując Lamar Jackson jako najbardziej niszczycielski biegacz NFL w rozgrywającym. Devin Singletary gra najlepszą piłkę w swojej zawodowej karierze u boku Allena.

Połączenie ofensywnej różnorodności The Bills i niezawodności weterana obrony podań, którego zabezpieczenia rzadko są pokonywane głęboko, daje im tu najmniejsze marginesy. Bez względu na to, kto jest na szczycie, faworyzuję zwycięzcę tej gry, aby wygrał Super Bowl. Myślę, że to będzie zespół Billa, którego czas nadszedł.

READ  Akcje karnawałowe spadają na koszty balonów, akcje rejsów spadają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *