Kontrakty terminowe Dow Jones rosną po zwiększeniu strat z tytułu korekty; Warto przyjrzeć się czterem akcjom w upadającym sektorze

Rynek kontraktów terminowych Dow Jones wzrósł w czwartek rano dzięki kontraktom terminowym na S&P 500, a zwłaszcza kontraktom terminowym Nasdaq. Giełda powiększyła w środę straty pomimo spadku rentowności 10-letnich obligacji skarbowych.
X.Alcoa (AA) I Zjednoczone linie lotnicze (UAL) Zestawienie dochodów po zakończeniu środy. amerykańskie linie lotnicze (AAL), Pasażerowie (D.R.V.), Unia Pacyfiku (UNP) I Piekarz Hughes (P.K.R.) jest w przygotowaniu na początku czwartku.

Branża oprogramowania mocno ucierpiała w ciągu ostatnich kilku tygodni. Akcje firmy Microsoft i Sieci Palo Alto (PANW) Otrzymałem ziemię w środę o tej samej porze Fortinet (FTNT) I Nowy pomnik (Nowy) Dno odwróciło się do góry nogami, ale zachowywało się lepiej niż cały rynek. W szczególności wszystkie znajdują się poniżej granicy 50 dni Microsoft (MSFT) Ale to tylko kilka akcji oprogramowania, które powinny mieć oko na następny rajd na giełdzie.

Tymczasem tytan technologii jabłko (APL) jest konsekwentnie lepszy niż jakikolwiek inny duży zapas technologii. Ale akcje Apple spadły o 2,1% do 166,23 w środę, ostatecznie zamykając się poniżej 50-dniowego podatku.

Akcje Microsoft są w ruchu Tabela liderów IBD. Akcje FTNT i Microsoft Długoterminowi liderzy IBD.

Kluczowe przychody

Przychody Alcoa z łatwością znajdują się na szczycie listy, podczas gdy sprzedaż jest na szczycie listy z niewielkim marginesem. Umiarkowanie wzrósł udział AA w handlu rozszerzonym. Akcje spadły w środę o 0,7%, ale nadal są na najwyższym poziomie od 21 dni.

Zgłoszono United Airlines Na szczycie listy znalazła się mniejsza strata w IV kwartale niż oczekiwano, ale wytyczne dotyczące kosztów i efektywności rozczarowały inwestorów. Akcje UAL nieznacznie spadły w aktywności przedrynkowej po spadku poniżej 50-dniowego podatku w wysokości 2,65%.

Straty i przychody American Airlines były nieco lepsze niż oczekiwano. Akcje AAL nieznacznie wzrosły przed otwarciem. Akcje spadły w środę o 3% po tym, jak we wtorek spadły poniżej 50-dniowego podatku.

Pasażerowie z łatwością wygrali pokaz EPS w IV kwartale dla Dow Jones Insurance. Akcje TRV podskoczyły przed otwarciem, wskazując na zwrot powyżej punktu kupna 163,39. Akcje spadły w środę o 2,1%.

Akcje Union Pacific wzrosły w środę o ułamek, ale pozostały poniżej 50-dniowego poziomu po spadku o 3,3% we wtorek.

Akcje Baker Hughes spadły o 1,9% do 26,29, 27,76 poniżej punktu kupna.

Tymczasem firma transportu morskiego Matson (MATX) Prognozowany EPS za IV kwartał jest wyższy od wyświetleń pod koniec wtorku. Akcje MATX wzrosły o 7%, blisko punktu kupna oficjalnego pucharu 93,27 z rękami, ale sygnalizując agresywne wejście.

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones zyskały rozsądną wartość wobec 0,45%, do czego przyczyniły się akcje TRV. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,5%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 o 0,9%.

READ  Stany Zjednoczone ogłosiły nowe sankcje wobec rosyjskich oligarchów, mówiąc, że Putin je egzekwuje

Dochody 10-letnich skarbców pozostały na niezmienionym poziomie 1,83%. Ceny ropy naftowej spadły.

Chiński bank centralny obniżył niektóre kluczowe stopy procentowe w celu wzmocnienia swojej flagowej gospodarki.

Pamiętaj, że akcja jest z dnia na dzień Gołąb przyszłości Gdzie indziej nie ma potrzeby przekładania tego na kolejny regularny handel prawdziwy Giełda Papierów Wartościowych Sesja.


Dołącz do ekspertów IBD podczas badania akcji, które mogą działać na rajdzie giełdowym na IBD Live


Korekta giełdowa w środę

Giełda otworzyła się w środę wyżej, ale spadła i zamknęła blisko sesyjnego minimum.

Dow Jones Industrial Average stracił w środę prawie 1% Handel na giełdzie. Indeks S&P 500 spadł o 1%. Nasdaq Composite spadł o ponad 1% do 1,15% po otwarciu. Małe spółki Russell 2000 spadły o 1,6%.

Dywidenda 10-letniego Skarbu Państwa spadła o około 4 punkty bazowe do 1,83%, co jest najwyższą wartością od dwóch lat. Ropa w USA wzrosła o 1,8% do 86,96 USD za baryłkę, ustanawiając wieloletni szczyt. Rosnące ceny energii spowodują wzrost inflacji lub przynajmniej pozostanie na wysokim poziomie.

Pośrodku Najlepsze ETF-y, Innowator IBD 50 ETF (FFTY) Spadł o 3,2%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (Łódź1,8% wycofało się. iShares Extended Technology-Software Industry ETF (IGV) Zyskał 0,1% po solidnym porannym postępie. Akcje MSFT są głównymi holdingami IGV, podczas gdy Fortinet, Palo Alto i New Relic również należą do ETF. WANEX Wektory Półprzewodnikowe EDF (SMHspadł o 2,8%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) Spadł o 0,1%, przy znaczących wartościach akcji AA. ETF Global X na rozwój infrastruktury USA (Chodnik) Bez 1,2%. Fundusz ETF Global Jets w USA (JETS) Zmniejszona o 1,6%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHBDał do 1,85%. Wybór energii SPDR ETF (XLE0,7% wycofanie i wybór finansowy SPDR ETF (XLFSpadł 1,7%. Opieka zdrowotna Wybrane sektorowe finansowanie SPDR (XLVZmniejszona o 0,4%.

Reprezentuje bardziej spekulacyjne akcje spółek giełdowych, ARK Innovation ETF (ARKK) Spadł 1,5% i ARK Genomics ETF (ARKG) 1,8%, osiągając odpowiednio 18-miesięczne i 19-miesięczne minimum.


Pięć najlepszych chińskich akcji do obejrzenia


Akcje firmy Microsoft

Akcje Microsoftu wzrosły o 0,2% do 303,33, a następnie o 313,90 w ciągu dnia. Sprzedaż rynkowa i transakcja przejęcia za 69 miliardów dolarów spadła we wtorek o 2,4%, najniżej od trzech miesięcy. Activision Blizzard (ATV) Rola MSFT a Płaski fundament 349,77 z punktem zakupu, krok Analiza MarketSmith, Ale akcje są teraz o 8% poniżej spadającego 50-dniowego podatku. Zdecydowanie są prace naprawcze dla tego towaru.

ten Linia siły względnej Akcje Microsoftu spadły z powrotem do listopadowego maksimum, ale po stałej poprawie w ciągu większości zeszłego roku.

READ  Kolejni amerykańscy prawodawcy przyjeżdżają na Tajwan 12 dni po podróży Pelosiego

Przychody firmy Microsoft mają być uregulowane w przyszły wtorek. Wzrost przychodów przyspieszył w ciągu ostatnich czterech kwartałów. Wzrost przychodów nadal rósł do trzech kwartałów, po czym spadł do 25% w kwartale zakończonym wrześniem.

Akcje Fordnet

Pod koniec 2021 r. akcje Fordnet były jednym z ostatnich właścicieli oprogramowania, którzy osiągnęli nowe szczyty pod koniec 2021 r. Ale szef bezpieczeństwa cybernetycznego ciężko się sprzedaje, aby rozpocząć nowy rok. Akcje FTNT nieznacznie wzrosły od 6 stycznia, ale wciąż są poniżej 50-dniowego limitu. Akcje spadły w środę o 0,4% do poziomu 307,16.

Akcje Fordnetu spadły z intraday maksimum 323,16 i uderzyły w opór w pobliżu 21-dniowego maksimum.

Linia RS dla akcji FTNT nie jest daleka od maksimum.

Przychody Fordnetu upływa 3 lutego.

Asortyment Palo Alto

Akcje Palo Alto wzrosły o 3,4% do 519,61, zamykając się na najwyższym poziomie od 50 dni. Podobnie jak Fortinet, akcje PANW również osiągnęły nowy szczyt pod koniec ubiegłego roku, a następnie spadły, by wystartować w 2022 roku. Linia RS dla Palo Alto jest wysoka.

Nowe zapasy reliktów

Akcje NEWR przekroczyły 50-dniowy poziom, co może wskazywać na wczesne wejście na lepszy rynek. Ale akcje New Relic spadły o 0,4% do 105,61. Oficer Kup punkt Czy 129,80.

New Relic był kiedyś liderem w dziedzinie oprogramowania do analizy danych, ale akcje gwałtownie spadły w 2019 r., a firma straciła pieniądze w roku fiskalnym 2021 i oczekuje się, że zrobi to ponownie w roku finansowym 2022, który kończy się w marcu. Ale zyski zwrócą się w następnym roku finansowym.

Akcje NEWR wzrosły o 38,5% w ostatnim raporcie zysków na początku listopada. Przychody z New Relic za czwarty rok podatkowy 2022 oczekują na 8 lutego.

Analiza korekty giełdowej

Giełda spadła poniżej kluczowych poziomów po ostrej wyprzedaży we wtorek. Nic dziwnego, że rynek próbuje się podnieść. Jednak pomimo solidnych zysków i niższych rentowności obligacji, kluczowe indeksy wyszły poza bramkę otwarcia i wycofały się.

Ale jest to klasyczne zachowanie na rynku korekty: otwieranie mocne, zamykanie słabość.

Mieszanka Nasdaq, już poniżej swojej 200-dniowej granicy, spada do najniższego poziomu na początku października. Odpowiada to mniej więcej szczytowi z lutego 2021 roku. Big-Cap Nasdaq 100, kierowany przez Apple Stock i Microsoft, zbliża się do swojego 200-dniowego limitu. Indeksy Dow Jones i S&P 500 nie pozostają daleko w tyle.

Russell 2000, który we wtorek obniżył swoje grudniowe minimum, spadł do najniższego poziomu od ponad roku, zmniejszając swoją długoterminową integrację.

Oprogramowanie prowadzone przez PANW i kilka innych nieznacznie wzrosło w środę, ale zamknęło się na wysokim poziomie. W ostatnich miesiącach sektor wykazywał zerowy wzrost.

READ  Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta „The Right Stuff” w sklepach Amazon, West Elm i nie tylko

Tymczasem najnowsza wiodąca pozycja na rynku ma teraz problemy. Finanse miały kolejną sesję niepowodzenia. Nie pomogły mieszane dochody banków i niskie zwroty ze skarbu państwa. Zapasy energii spadły, ponieważ ceny ropy naftowej nadal rosły.

Tylko 39,8% biuletynów inwestycyjnych w ostatnim cotygodniowym czytaniu było pozytywnych, co jest najniższym poziomem od czasu katastrofy wirusa Corona. Około 60,2% doświadczyło korekty lub bessy na rynku.

Indeks zmienności CBOE, czyli VIX, ma znacząco wzrosnąć w 2022 roku, ale nie mówiąc już o tak zwanym pomiarze strachu rynkowego, większe obawy niż grudniowe maksima.

Jednak odczyt byka i VIX są wskaźnikami drugorzędnymi. Kluczowe indeksy i wiodące akcje są podstawowymi wskaźnikami i są straszne.


Czas na rynku dzięki strategii marketingowej ETF firmy IBD


Co zrobić teraz

Nawet jeśli kluczowe kody silnie mobilizują się na pełną sesję lub dwie, nie wystarczy się ekscytować. Giełda odnotowała wiele jedno-, dwu- lub trzydniowych ulepszeń w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, ale ogólny trend jest niski.

Inwestorzy powinni szukać jednego Następny dzień. Po pierwsze, rynkowy wysiłek rajdowy powinien zająć kilka dni. Nie byliśmy nawet pierwszego dnia.

Założyciel IBD, Bill O’Neill, ma nadzieję na całe życie, ale nie mylcie stałej nadziei na wieczną pozytywność. Możesz liczyć na to, że giełda będzie miała lepsze okazje w 2022 roku i masz prawie rację. Ale to nie znaczy, że musisz się teraz odświeżyć.

Zamiast próbować wyzdrowieć, pogrążają się w swoim smutku i tym samym doświadczają większej porażki. Szukaj akcji o silnej względnej sile, które utrzymują kluczowe poziomy wsparcia. Ale siła względna pozostaje w ruchu, zwłaszcza w przypadku korekt na giełdzie.

zapasy jabłek, Qualcomm (QCOM) I Konstruktorzy pierwsze źródło (BLDR), który do wtorku miał 50-dniowe kolejki, przebił tę kluczową pozycję w środę.

Więc dostosowuj swoją listę obserwowanych. Niektóre nazwy oprogramowania, takie jak Microsoft i FordNet, mogą zacząć potwierdzać względną siłę lub mogą być opóźnione lub uszkodzone. Niech rynek będzie Twoim przewodnikiem.

Według Wielkie zdjęcie Każdego dnia kierunek rynku oraz wiodące akcje i sektory muszą być spójne.

Obserwuj Eda Carsona na Twitterze @Ibd_ecarson. Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Kupuj i zobacz najlepsze akcje wzrostowe

IBD Digital: otwórz listy akcji premium, narzędzia i analizy IBD już dziś

Średnia 200-dniowa: Ostatnia linia wsparcia?

Czas sprzedać swoje ulubione akcje

Tesla kontra BYD: Który Booming EV Giant najlepiej kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *