Aaron Judge wykonuje dwa biegi u siebie w wygranej z Blue Jays

TORONTO — The Yankees pobili rekordy przed pierwszą wizytą sezonu w Rogers Center i zdecydowali, że otwarcie zapewni im najlepszą szansę na zneutralizowanie potężnego składu Blue Jays. Plan zadziałał idealnie.

„W tym miejscu musimy przyspieszyć, zwłaszcza przeciwko najlepszym zespołom w American League East” – powiedział Judge. „Pierwszy mecz przeciwko Blue Jays to wielka chwila, ale mamy przed sobą dwa trudne mecze”.

Wracając do miejsca swojego 61. biegu u siebie 28 września ubiegłego sezonu, który wyrównał rekord Rogera Marisa w jednym sezonie u siebie, Judge wydawał się kontynuować tam, gdzie przerwał.

Pałkarz wykonał parę pierwszych obiegów od Aleca Manoaha, a następnie pokonał Jaya Jacksona głęboko w ósemce – uderzenie 462 stóp na środek pola, po wyrzuceniu trenera Yankees Aarona Boone’a, który kłócił się piłkami i uderzeniami z sędzią domowym. Clinta Vondraka.

„Szczerze mówiąc, to prawdopodobnie dla niego normalny dzień” – powiedział Willie Calhoun, który w pierwszym uderzył homera z dwóch runów. „Ale dla wielu innych osób będzie to jeden z najdalszych bodźców ich kariery”.

Boone dotarł już do klubu gości, gdy sędzia zawołał, a menedżer powiedział, że „wydał bardzo dobre wycie”, gdy piłka odbiła się od ściany.

„To było dobre”, powiedział Boone, „naprawdę widzieć, jak przywiązuje się do czegoś takiego”.

Nietoperz zostałby dokładnie zbadany, i to nie tylko pod kątem Homera, który odbił się od nietoperza Judge’a z niesamowitą prędkością 114,9 mil na godzinę. W transmisji Blue Jays spikerzy Sportsnet, Dan Shulman i Buck Martinez, zapytali głośno, dlaczego oczy sędziego przewróciły się w prawo, zanim narzut został wydany.

Wyjaśnienie sędziego było takie, że po tym, jak Boone został wyrzucony z boiska, w ławce gości było dużo ciągłego „ćwierkania”.

Z homerem, dziesiątym sędziego, wyprzedził Alexa Rodrigueza (29) o piątego pod względem liczby homerów w mundurze Yankees. Tylko Babe Ruth (68), Mickey Mantle (46), Lou Gehrig (43) i Joe Dimaggio (35) wyprodukowali więcej takich gier w historii franczyzy.

„Dzisiaj wieczorem wykonaliśmy dobrą robotę, zdobywając coś, czym moglibyśmy jeździć i dobrze się nim zamachnąć, aby wyrządzić szkody” – powiedział Judge.

Nowy Jork zmienił scenariusz na coś, co wydawało się niedopasowaniem w serialu, obserwując Cordero i Brito Cruz, którzy rzucali Manoa przez pięć, sześć i siedem rund w ciągu czterech rund.

„Za każdym razem, gdy możesz wcześnie zdobyć bramkę, zawsze jest to dobra rzecz” – powiedział Boone. „Dobrze dodaliśmy i czułem, że przez całą noc mieliśmy okazje dodać więcej. Naprawdę dobry plan chłopaków, a oni wyszli i go zrealizowali. „

Podczas gdy Manoah zapewnił sędziemu i Calhounowi pierwsze uderzenie, Cordero wziął dobrą rundę otwierającą, wycofując wszystkich sześciu pałkarzy, z którymi się spotkał.

„Dla Jimmy’ego ustawienie nas i przejście przez tych sześciu najlepszych pałkarzy, z których większość to silni praworęczni pałkarze, było ogromne” – powiedział Boone. „Dobrze ustawiliśmy się dla Johnny’ego, który wszedł i bardzo dobrze rzucił piłkę”.

Powiedział Cordero: „To było dla mnie dobre doświadczenie. Tak, na 100 procent, zrobiłbym to ponownie.”

Brito rozegrał pięć bezbramkowych inningów, zanim Toronto w końcu trafiło cztery runy (jeden zarobiony) w ósmej, ramce, w której wystąpił błąd Gleybera Torresa.

„Kiedy trenerzy rozmawiali ze mną, powiedzieli mi, że mają pomysł, który rozważają” – powiedział Brito przez tłumacza. „Po każdym starcie ciężko pracowałem, aby poprawić swoją siłę i zrozumieć, jak się poprawić. Dziś wieczorem udało mi się zgromadzić wiele dobrych rzeczy. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *