Abbott Elementary zdobywa A + Rotten Tomatoes نقاط punkty

Hit serialu ABC od twórcy Kenta Bronson Książka została zamknięta w pierwszym sezonie w tym tygodniu i ma niesamowitą ocenę 100% na Rotten Tomatoes. Najlepszy serial telewizyjny Lista.

Bronson, która jest najbardziej znana ze współpracy z nią Kanał Buzz i na HBOPokaz rysowania czarnej damy”, jako Janine Tejees, nauczycielka drugiej klasy, która kocha swoją pracę pomimo przeciwności, z jakimi się boryka.

Spektakl śledzi Teaguesa i grupę nauczycieli, którzy chcą pomóc swoim uczniom odnieść sukces w życiu w biednej szkole publicznej w Zachodniej Filadelfii.

W serialu występują także Tyler James Williams („Wszyscy nienawidzą Chrisa”), Janelle James („Czarny poniedziałek”), Lisa Ann Walter („Pułapka na rodzica”), Chris Perfetti („Co robimy w cieniu”) i Cheryl Lee Ralph („Mosza”).

Podstawowe osiągnięcie Abbotta zaprowadziło go do ligi nagradzanych programów, które również otrzymały doskonałe recenzje od Rotten Tomatoes, w tym „SzkodaKobra Kai” I „duże usta. „

Oto, co to są zgniłe pomidory, które Pokaż rangi Przeglądając setki recenzji krytyków filmowych i telewizyjnych, powiedział, że sprawia to, że serial Freshman jest nokautem: „Abbott Elementary zdobywa najwyższe noty za życzliwą i niepokojącą krytykę amerykańskiego systemu edukacji, a także za umiejętne radzenie sobie z Willem – oni” wygraliśmy „dynamikę”.

Hack został po raz pierwszy pokazany w grudniu ubiegłego roku w ABC i od tego czasu nabrał rozpędu wśród widzów.

„Abbott Elementary” to Potwierdzone na drugi sezonAle fani będą musieli poczekać, aby zobaczyć, kiedy najwyżej oceniana seria oficjalnie powróci.

Sprawdź Abbott Elementary School na ABC lub streamuj ją na Hulu.

READ  Hollywoodzkie studia negocjują, by uniknąć strajku aktorów – DW – 13.07.2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *