Tammy Slaton z 1000-funtowych sióstr po raz pierwszy leci samolotem

1000 funtów Siostry: Tammy Slaton przeżywa swój pierwszy lot samolotem

Tammy Slaton Właśnie pokonała ważny kamień milowy w swojej drodze do transformacji ciała.

W nadchodzącym odcinku 23 stycznia Siostry ważące 1000 funtówGwiazda reality show odbywa swoją pierwszą podróż samolotem – z rodzeństwem, mglisty I Amandawidziano, jak dołączył do niej w tym szczególnym momencie.

W swoim wyznaniu gwiazda reality show wspomina strach przed lotem, mówiąc: „Kiedy wsiadłam do samolotu, cała się trzęsłam”.

Pomimo utraty około 440 funtów po operacji bariatrycznej w 2022 r. Tammy – która w grudniu ogłosiła, że ​​waży teraz 285 funtów – podjęła dodatkowe środki ostrożności podczas podróży do Pensacola na Florydzie, aby mieć pewność, że uda jej się wejść na pokład samolotu, kupując dwie sztuki. Sąsiednie siedzenia autokaru. Kiedy jednak 37-latka usiadła, odkryła, że ​​zmieściłaby się w jednym.

Tammy, która również zauważyła, że ​​potrafi zapiąć pasy, dodała: „Kiedy wsiadłam do samolotu, usiadłam i było mi wygodnie, byłam trochę zaskoczona, że ​​nie potrzebuję dwóch miejsc, za które zapłaciliśmy”.

„Kiedy wsiadłam do samolotu, usiadłam i było mi wygodnie, trochę się zdziwiłam, że nie potrzebuję obu miejsc, za które zapłaciliśmy” – opowiada, dodając, że oprócz tego udało jej się zapiąć pasy bezpieczeństwa. .

Jednak gdy samolot wzbił się w powietrze, Tammy stanęła przed kolejnym potencjalnym wyzwaniem: wyboistą trasą.

READ  Ashley Park publikuje aktualne informacje na temat powrotu do zdrowia i ponownie spotyka się z Emily w Paryżu – The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *