Airdrop sprawia, że ​​wycięcie MacBooka jest przydatne

Większość ludzi wyrosła z ekranu iPhone’a w takiej czy innej formie, co jest niegdyś kontrowersyjnym elementem projektu Wprowadzony wraz z iPhonem X w 2017 roku. Ale uczucia są jeszcze bardziej tępe, jeśli chodzi o slot MacBooka Pro, który dostał tylko plik Jej klasa w zeszłym roku. Przynajmniej dopóki nie zobaczysz, jak przydatne dzięki plikowi Aplikacja jest rozwijana przez Iana Keenektóry próbuje zmienić brakującą część ekranu w funkcję, która ułatwia AirDropping.

W filmie opublikowanym na Twitterze twórca wyjaśnia, w jaki sposób aplikacja powoduje migotanie wycięcia, gdy użytkownik przeciąga pliki kompatybilne z AirDrop. Pomysł polega na tym, że można go następnie przeciągnąć i upuścić na tę samą szczelinę, po czym otworzy się tradycyjne okno udostępniania AirDrop, pokazujące urządzenia w zasięgu, do którego można wysłać pliki. To fajny akronim w porównaniu do Oficjalne podejście Appleco zwykle obejmuje otwarcie pliku i przejście do jego menu udostępniania, kliknięcie pliku z wciśniętym klawiszem Control lub przejście do dedykowanej sekcji AirDrop Findera.

Aplikacja Keen nie jest jeszcze publicznie dostępna, ale deweloper ma nadzieję, że będzie dostępna w wersji limitowanej w TestFlight w nadchodzących dniach. Chociaż został zaprojektowany do pracy na MacBookach, mówi, że powinien również działać na komputerach Mac bez poziomów.

READ  PCI-SIG ostrzega przed potencjalnymi zagrożeniami przetężenia/przetężenia przy złączach 12VHPWR korzystających z gniazd zasilaczy innych niż ATX 3.0 i Gen 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.