AirPods Pro 2 są w sprzedaży na Amazon w najniższej cenie w historii

chcesz więcej Oferty Amazon? Odwiedź CNN Underscored Udaj się na wyprzedaż Prime Early Access Pełne pokrycie najlepszych rabatów, które można znaleźć podczas wydarzenia.

Apple AirPods Pro 2 są na półkach dopiero od kilku tygodni, ale już otrzymują ogromną zniżkę w ramach ogromnej Amazonii Prime wczesny dostęp w wyprzedaży.

AirPods Pro drugiej generacji Obecnie 223,24 USD na Amazon, co jest ich najniższą ceną i około 26 USD mniej od pełnej ceny detalicznej wkładek dousznych (pąki wynosiły 234,99 USD na początku Prime Day i od tego czasu spadły). To nie pierwsza zniżka, jaką widzieliśmy na najnowszych AirPods, które od czasu premiery utrzymują się na stałym poziomie 239 USD na Amazon. Ale jeśli przyglądasz się AirPods Pro 2, odkąd pojawiły się w sklepach pod koniec września, jest to najlepszy czas, aby nacisnąć spust – zwłaszcza gdy te dodatkowe pieniądze mogą iść w kierunku etui lub przewód Aby Twoje nowe pędy były bezpieczniejsze.

Najlepsze słuchawki Apple

AirPods Pro 2 oferują świetną redukcję szumów i jakość dźwięku, a do tego są w najniższej jak dotąd cenie.

Jeśli planujesz wskoczyć? AirPods Pro 2 wagon, poradzisz sobie z niektórymi Najlepsze słuchawki bezprzewodowe które testowaliśmy wcześniej. Najnowsze, wysokiej klasy wkładki douszne firmy Apple oferują lepszą redukcję szumów niż poprzedni model, a także ulepszony dźwięk, przydatne sterowanie głośnością na uchu i ulepszoną obudowę, której trudno przeoczyć, dzięki wbudowanej pętli na smycz i funkcjom Find My. Niekoniecznie są one konieczne dla obecnych właścicieli AirPods Pro (projekt i funkcje w większości się nie zmieniły), ale są to najlepsze słuchawki douszne Apple dostępne dla osób, które w nie wskoczą.

Najnowsze AirPods Pro są teraz bardzo poszukiwane, więc nie będziemy musieli długo czekać, jeśli planujesz skorzystać z tej oferty. A jeśli nowi profesjonaliści są poza twoim budżetem, niezbędne AirPods drugiej generacji Duża zniżka za jedyne 89,99 USD (Poniżej 159 dolarów) Teraz.

READ  Wykres jaj Pokemon Go 12 km, kwiecień 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *