Aktor „Tulsa King” odpowiada na rzekome obraźliwe komentarze podczas kręcenia filmu

Ekskluzywny: Thomasowi Mooneyhamowi nie przeszkadzało to, że widział, jak Sylvester Stallone patrzył na niego więcej niż raz, ani to, jak proszono go o opuszczenie sceny w barze, aby mógł go zastąpić młodszy kowboj i „przystojna kowbojka”.

Co zdenerwowało 53-letniego mieszkańca Tennessee, który 4 kwietnia jechał cztery godziny, aby służyć jako statysta w serialu Paramount+ Król Tulsy Dowiedziałem się, jak Stallone opisał jednego z aktorów drugoplanowych jako „wannę smalcu” i „grubasa z kijem”. Nigdy nie słyszał, żeby Stallone ani reżyser wypowiadali się tego dnia pogardliwie na temat aktorów drugoplanowych, ale jest przekonany, że niektóre z tych komentarzy były skierowane do niego osobiście, po tym, jak przeczytał o nich na prywatnej stronie aktorów BG na Facebooku.

„Siedziałem przy stole z innym facetem, jakbyśmy słuchali zespołu” – wspomina Mooneyham, który powiedział Deadline, że używa laski z powodu bólu kolana „kości na kości”. „Stół Stallone'a, na którym zasiadali inni główni bohaterowie, znajdował się po przekątnej od naszego stołu, jakieś 3 metry dalej. Zauważyłem, że spojrzał na mnie raz czy dwa i chyba rozmawiał z reżyserem, śmiał się razem z nim i w ogóle. Ale niczego nie połączyłem. .”

„Potem usunięto nas ze sceny i zastąpiono młodszym kowbojem i przystojną kowbojką” – kontynuuje Mooneyham. „Teraz czy mi to przeszkadza? Wcale. Martwi mnie to, że ktoś podsłuchał jego i reżysera. To nawet nie jest ta część, w której jestem gruby. Nie byłem tam jedynym dużym. Ale czuję się, jakbym był wyróżniono, bo mówiono: „stara beczka smalcu z laską”. „I tylko ja tam miałem kij”.

Mooneyham opowiada o swoim 12-godzinnym dniu na planie serialu w Atlancie, który doprowadził do rezygnacji Rose Locke Casting, lokalnej firmy zatrudnionej w celu znalezienia kluczowych aktorów do drugiego sezonu serialu Stallone. Termin po raz pierwszy ujawnił tę historię w poniedziałek; Przedstawiciele programu Paramount+ i Stallone nie skomentowali jeszcze tej sprawy.

READ  Al Pacino twierdzi, że jego krótka oferta Oscara w kategorii najlepszy film była „wyborem producentów”

Luke powiedział swoim agentom, że opuściła serial ze względu na obraźliwy język, którego Stallone rzekomo użył do opisania statystów – oskarżenie wysunięte przez reżysera Craiga Ziska. odmówiono TMZ po Deadline ujawniło tę historię. Zisk powiedziała portalowi, że Luke nie wykonała swojego zadania, nie rekrutując statystów z lat 20. i 30. do sceny z biodrowym barem.

Źródło zbliżone do serialu powiedziało w poniedziałek Deadline, że producenci obawiali się dopasowania scen z poprzedniego sezonu.

Mooneyham mówi, że plan, nad którym pracował tego dnia, to Bred-2-Buck, fikcyjny salon Tulsa, którego właścicielem jest Dwight Manfredi, postać Stallone w serialu. „To nie jest bar dla młodzieży, jak inni próbują go przedstawiać” – powiedział. „To po prostu stary wiejski bar kowbojski. I o to mi chodzi, nazywa się on Bred-2-Buck. Powiedz mi, ilu starych kowbojów jeździ na broncos, którzy nie są skrępowani ani kalecy? Jak mógłby pan z laska nie pasuje?” Ale najważniejsze było to, że mojego kija w ogóle nie było widać w scenie. Schowałem go za sobą.

Zanim Mooneyham przyszedł tego dnia do pracy, myślał o tym jak o przyjęciu swoich marzeń Król Tulsy Jest to serial, który on i jego syn oglądają razem. Mooneyham, na co dzień doradca podatkowy w H&R Block, od dwóch lat pracuje jako statysta i zarezerwował już kilka filmów i programów telewizyjnych, w tym dwudniowe przyjęcie wokół nadchodzącego filmu. Wojna domowa.

„Kiedy pracowałem nad… Wojna domowa Dwa lata temu ważyłam 390 funtów. „Ledwo mogłem chodzić” – wspomina Mooneyham, który pojawia się na krótko w filmie Oficjalny zwiastun filmu. „Musiałem skorzystać z hulajnogi, ale nikt na planie nic mi o tym nie powiedział ani nie zrobił z tego powodu zamieszania. Producenci starali się pomóc mi załadować hulajnogę do ciężarówki.

READ  Prognoza weekendowego box office: DEBIUT KUNG FU PANDA 4 BĘDZIE WYZWANIEM dla DUNE: RAMY CZĘŚCI 2

Opowiada dalej swoje przeżycia Król Tulsy Było to dalekie od jego doświadczeń filmowych. „Nie rozumiem. Wiem, że dużo się mówiło o starych ludziach. Starzy ludzie, bardzo starzy ludzie. Jak tłumaczą, że jesteśmy tacy starzy, skoro on jest od nas prawie 20 lat starszy? Mam 53 lata Stallone ma 77 lat. Dlaczego do cholery?” Czy jestem za stary?

„Nigdy nie spotkałem się z czymś takim” – mówi Mooneyham, dodając, że nie wini dyrektora castingu. Nie planuje też rezygnować z pracy w tle.

„Niektórzy mówią, że mam cienką skórę. Ludzie myślą, że robię zamieszanie. Nigdy nie robiłem zamieszania, dopóki Rose do mnie nie zadzwoniła w tej sprawie” – mówi Mooneyham. „Moje uczucia zostały trochę zranione. Ale czy wiedziałeś? Jestem bardziej zły niż zraniony. Dzieje się tak tylko i wyłącznie z powodu mojej niepełnosprawności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *