*AKTUALIZACJA* Louisville Football spodziewa się silnego składu rekrutów w ten weekend

*Modernizacja*

W końcu dostałem listę oficjalnych gości w tym tygodniu, więc chciałem krótko zaktualizować.

Jahlil McClain nie został początkowo potwierdzony, ale został zauważony w niektórych filmach w mediach społecznościowych przez innych rekrutów. Rozumiem również, że Jamari Johnson odwiedzi mnie w ten weekend. Ma złożyć oficjalną wizytę w Oregonie. To bardzo ważne, aby Jeff Broom i Ryan Wallace znaleźli sposób na spędzenie z nim czasu. Jest kluczowym zawodnikiem w swojej klasie. Kardynał poinformował również, że z wizytą transferową Texas A&M Marquis Groves Killebrew. Były czterogwiazdkowy gwiazdor nazwał Louisville swoim „rodzinnym miastem”.

Poniżej znajduje się zaktualizowana lista rekrutów transferowych i rekrutów do szkół średnich.

Dillon Johnson – Uciekając

Running back Mississippi State miał solidną karierę dla Bulldogs w ich ataku najazdowym. Zakończył rok, uzyskując średnio 70 jardów na mecz, dzieląc czas. Johnson wykazał się dużą umiejętnością łapania piłki, gdy biegł ciężko.

Jadon Thompson — szeroki odbiornik

Thompson to transfer z Cincinnati, gdzie zakończył sezon 2022 jako trzeci czołowy odbierający. Thompson ma 6-2/190 iw tym roku pokazał dobrą prędkość na 100 jardów. UofL potrzebuje talentu i głębi w szerokim odbiorniku, więc Thompson dodałby słodkie miejsce jako zewnętrzny odbiornik, gdyby dołączył do zespołu.

Miles Salcher – defensywny obrońca

Nadal czuję obronę Rona Englisha, ale wydaje się, że szukają wszechstronnych graczy, którzy potrafią grać bezpiecznie i nikiel. Slusher dobrze pasuje do tej formy. Może grać w bezpiecznej pozycji lub ustawiać się w slocie, a także ma 9 wślizgów za przegraną w swojej karierze, a niektóre z nich pojawiają się jako outsider rusher. Slusher jest jednym z moich ulubionych spośród facetów, których przywiozłem w ten weekend.

Kaczka burzowa — tylny róg

Duck prowadził UNC w przechwytach z trzema, a także zerwał dziewięć podań w sezonie. Był rozgrywającym w obronie, odkąd wrócił po przyłożenie jako prawdziwy pierwszoroczniak, ale zmagał się z kontuzjami w całym swoim zespole. Byłem nim bardzo zainteresowany jako pracownikiem i miałem nadzieję, że wyląduje w Louisville, ponieważ jego kuzyn był gwiazdą Briana Browna jako obrońca w App State. Kaczka byłaby dobrym dodatkiem weterana do UofL.

Jimmy Calloway — szeroki odbiornik

Przyznaję, że niewiele wiem o Callowayu, ponieważ nie miał wielu połowów w Tennessee. Ma dobre rozmiary i czterdzieści razy zdobył 4,42 jako rekrut. Jak zauważyłeś, UofL musi być głęboko w odbiorniku, a użycie bramki do tego nie jest złym pomysłem.

Tausili Akana – Brzeg

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Akany nie było na radarze aż do połowy wczorajszej gry w kręgle. To 4-gwiazdkowy 6-4/225 z Utah, który postanowił złożyć UofL swoją ostatnią oficjalną wizytę przed udaniem się do Kolorado na wizytę. Po odrobinie kopania wygląda na to, że ma jakieś powiązania z niektórymi polinezyjskimi graczami w St. John Bosco, a także zagra w meczu Addidas All-American z garstką bieżących zobowiązań. Nie jestem pewien, czy właśnie dlatego przyjechał, ale nie miał oferty z UofL ani Purdue, więc to wszystko, co przychodzi mi do głowy.

Czy jednak Jeff Brohm mógłby zatrudnić trenera linebackerów, którego zwerbował gdzie indziej? Jest to wyraźna możliwość. Bez względu na to, jak zostanie nawiązane połączenie, dodanie kolejnego obrońcy ze 100 najlepszych byłoby dla UoL ogromne.

Jerzego Borna – ciasny koniec

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Burhenn jest obecnie zaangażowany w Purdue i był finalistą Mr. Football w Indianie. Jest dobrej wielkości, ma 6-5/225 i jest dobrym sportowcem, sądząc po jego pasemkach. Myślę, że Burhenn ma kilka innych opcji do wyboru, ale UofL potrzebuje ciasnych końcówek i może wziąć innego licealistę zamiast korzystać z bramki.

* Oryginalna poczta*

Jeff Broom organizuje swój pierwszy weekend z dużymi gośćmi jako trener piłki nożnej w Louisville, rozpoczynając z solidną grupą potencjalnych klientów. Brohm będzie miał mieszankę obecnych zobowiązań, niezobowiązujących rekrutów do szkół średnich i dojazdów do pracy w mieście na weekend.

Skompilowałem listę potencjalnych kandydatów, korzystając z tweetów i raportów z witryn rekrutacyjnych, ale zaktualizuję listę, jeśli uzyskam więcej informacji na temat ostatecznej listy potencjalnych graczy.

Myślę, że karty mogą pojawić się z kilkoma nowymi członkami w klasie 2023 po tym weekendzie.

Transfery

Stephen Heron – Edge

Herron zakończył swój ostatni rok w Stanford dobrym występem jako szybko podający. Miał 5,5 worków, 2 wymuszone fumble, a PFF przypisał mu 40 presji rozgrywającego. Była gwiazda Trinity potrzebowała trochę czasu, aby wywrzeć ogromny wpływ na kardynała, ale zgromadził prawie 1200 snapów w Standford i wniesie mnóstwo doświadczenia do każdej obrony.

Trudno powiedzieć, gdzie stoi tutaj UofL tylko dlatego, że Herron ma opcje, ale nie mówił o nich publicznie. Jego pierwsza wizyta w UofL to świetny znak i czuję, że wkrótce podejmie zobowiązanie.

Xavion Thomas — szeroki odbiornik

Były zawodnik Louisville szuka nowego domu po znakomitym sezonie jako powracający łodzią w stanie Mississippi. Thomas jest niezwykle szybki iw tym roku pokazał, że potrafi biegać w kontakcie. Obecnie zajmuje piąte miejsce w kraju pod względem średniej stopy zwrotu z punta. Wyobrażam sobie, że szuka nowego domu, ponieważ nie mógł zdobyć wielu kilofów na szerokim odbiorniku dla MSU.

READ  Lider punktacji NCAA Bloom jest szczęśliwy, że wynik Clarka przebija wynik Iowa

Byłem bardzo wysoko w rankingu u Thomasa jako pracownik i po prostu straciłem głowę nad programem Mike’a, kiedy przestał pracować. Chociaż nie dotykał jako odbiorca, jego umiejętności jako powracającego dają dobry obraz tego, co może zrobić, jeśli chodzi o tworzenie wielkich zagrań.

Wszyscy potrzebują ultraszybkich odbiorników, więc nie wiem, czy UofL będzie miał zobowiązania w ten weekend, ale powinni czuć się dobrze, odwiedzając ich kilka dni po uderzeniu w bramkę. Znajomość też by nie zaszkodziła. Ponieważ karty wymagają dużo pomocy przy odbiorze, Thomas może zostać sprzedany za możliwość zagrania od razu.

Devin Neal – defensywny obrońca

UofL potrzebuje kolejnego weterana obrony, który pomoże zastąpić Tre Clarka i Kendericka Duncana z drugorzędnego z dużą przepaścią między weteranami a młodymi graczami. Porażka Rance’a Connera przy bramce pozostawia wolne miejsce, a grupa bezpieczeństwa ma tylko drugoklasistów za debiutantami. Neal przywiezie weterana, a także gracza, który oprócz niklu może grać bezpiecznie.

Neil pochodzi z Lexington, ale nie był zbyt często rekrutowany, ponieważ tak szybko zamknął się z Baylorem i utknął z nimi nawet po zmianie trenera. Byłby bardzo wszechstronny w obronie UofL i miał solidny sezon w tym roku. Neal zakończył rok z 41 wślizgami, dwoma przechwytami, dwoma wślizgami za przegraną, workiem i wymuszoną fumble. Zrobił wszystkiego po trochu dla Niedźwiedzi.

Neal ogłosił tylko ofertę z Louisville, ale prawdopodobnie ma inne opcje. Jednak powrót do pierwotnego stanu ze ścieżką do dobrego czasu gry powinien pomóc kartom. Nie zdziwiłbym się, gdyby zadzwonił w ten weekend.

McGraw byłby potencjalnym dodatkiem głębi, co osobiście chciałbym zobaczyć. UofL i inne drużyny w całym kraju będą miały pewne problemy z liczbami z powodu odejścia graczy i pomocne byłoby rozważenie dodania kilku transferów, które mogą wymagać nowego początku. McGraw rozegrał tylko 12 snapów w Penn State, ale ma 6-5/270 i wziąłbym zawodnika z draftu z liceum.

McGrawowi zaproponowano zarówno Purdue, jak i UofL w liceum i złożył wizytę w Louisville jako rekruter. Znajomość nie zaszkodzi, ponieważ jest zaznajomiony z nowym personelem i szkołą. Lance Taylor przedłużył ofertę z zachodniego Michigan, ale McGraw nie ogłosił żadnych innych ofert.

READ  DeMar DeRozan i Ayo Dosunmu podnoszą Chicago Bulls i wracają zwycięstwem w Nowym Orleanie – NBC Sports Chicago

Rekrutacja bez zobowiązań

Dylana Austina Tylny róg

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Obecne zaangażowanie LSU jako potencjalnego rekruta było dokuczane przez Aarona Williamsa i Pierce’a Clarksona od lata, ale wydawało się, że nie było na radarze wizyty aż do tego tygodnia. Austin jest jednym z najlepszych obrońców w kraju, a jego rozmiar i szybkość będą ogromnym wzmocnieniem dla drużyny drugorzędnej.

Austin podpisze kontrakt dopiero w późnym okresie, więc UofL będzie miał czas na pielęgnowanie z nim relacji. W przyszłym miesiącu zagra także w Under Armour All-American Game z Maddenem Sankerem i Williamem Fowlesem.

Edwina Józefa – Sportowiec

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Joseph odbywa swoją drugą wizytę w kampusie po tym, jak podobno zachwycał się ponowną wizytą w listopadzie. Wydaje się, że Louisville rekrutuje Josepha jako defensywnego obrońcę, ale może on grać po obu stronach piłki. Nowi pracownicy mogą go postrzegać jako prawdziwego sportowca, którego rozpoznają, gdy tylko pojawi się na boisku. Florida State wydaje się być drużyną do pokonania tutaj z Miami jako potencjalną opcją dla niego. Auburn również niedawno go odwiedził.

Keguan Brown – biegnie tyłem

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Brown jest byłym działaczem Purdue, który opuścił klasę po tym, jak Jeff Brohm przyjął pracę UofL. Nie odwiedził więcej jako rekrut, więc myślę, że jest duża szansa, że ​​po wizycie dołączy do klasy w Louisville. Brązowy to solidny obrońca z dobrym tempem i szybkością. Pobiegł na 7476 jardów, 84 przyłożenia i średnio 9,3 jarda na prowadzenie jako starter przez trzy lata, grając w piłkę nożną 6-AA w Georgii. Jego liczby i cechy z pewnością sprawią, że poczujesz się dobrze z nim jako facetem, który mógłby dodać do pokoju biegaczy, gdyby się zaangażował i podpisał.

zaangażowanych rekruterów

Pierce Clarkson – rozgrywający

Stanquan Clark – obrońca

Madden Sanker – ofensywny liniowy

Luke Burgess – napastnik liniowy

Katurus Hicks – Szeroki odbiornik

William Fowles – Szeroki odbiornik

Adonia Green – Edge

Aaron Williams – Cornerback

Raekwon Adkins – Cornerback

Micah Carter – Koniec obrony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *