Aktualizacja Stardew Valley 1.6 potwierdza słuszność starej teorii fanów

Zrzut ekranu: Małpa, o której mowa

Niektóre Dolina Gwiezdnej Rosy Fani czują się dziś usprawiedliwieni, gdy twórca gry, Eric Baron, potwierdził na Twitterze, że zbieranie plonów od lewej do prawej było szybsze niż zbieranie od prawej do lewej. Najwyraźniej błąd ten zostanie w końcu naprawiony, po tym jak występuje w grze od premiery w 2016 roku.

Od 2022 r. Dolina Gwiezdnej Rosy Fani czekali na aktualizację 1.6. Choć minęło już trochę czasu, znamy wielką aktualizację — dodającą nową zawartość, naprawiającą stare błędy i ułatwiającą modyfikowanie gry —Premiera na PC już 19 marca. (Później będzie dostępna na konsolach i telefonach). W okresie poprzedzającym wydarzenie Baron udostępniał Informacje o aktualizacjach i fragmenty Oto, czego się spodziewać, gdy fani będą odliczać dni do 1,6. Nadchodząca zmiana potwierdza to, co wielu graczy od początku podejrzewało.

12 marca Barron zamieścił na Twitterze jedno zdjęcie Pojawia się jedna informacja o łatce, która zostanie uwzględniona w aktualizacji 1.6 19 marca. Po prostu stwierdza:

  • Naprawiono błąd, który powodował, że zbieranie od lewej do prawej było szybsze niż zbieranie od prawej do lewej

Jeśli nie jesteś Dolina Gwiezdnej Rosy Gracz, możesz nie rozumieć, co to oznacza. Z pewnością szybciej zbierał rzeczy z jednego kierunku niż z drugiego. Co to jest wielka sprawa?

Cóż, dla Minęło wiele lat Fani tak Udostępnione filmy Wydaje się, że to prawda, ale nie zostało to w 100% potwierdzone w Barone ani w poprzednich informacjach o łatce. Dlatego niektórzy fani nie byli do końca przekonani, że jest szybszy i po prostu założyli, że animacja wygląda inaczej w zależności od sposobu, w jaki została zebrana. Ale nie! Zbiór plonów od lewej do prawej był nieco szybszy, a było to spowodowane długotrwałym błędem.

Na pytanie, czy ten błąd występuje w grze od chwili jej premiery, odpowiedział: – powiedział Baron– O ile wiem, tak. Następnie twórca popularnej gry symulującej życie wyjaśnił, dlaczego tak się dzieje. „Animacja zbioru po lewej stronie była o 100 milisekund dłuższa niż powinna” – powiedział Barron. Teraz zbieranie od prawej do lewej będzie jPrzesuwaj się tak szybko, jak to możliwe, od lewej do prawejkończący się A Dolina Gwiezdnej Rosy Teoria spiskowa Która trwa już prawie dekadę.

Wszyscy możemy teraz spać, wiedząc, że wkrótce, kiedy 19 marca pojawi się wersja 1.6, zbiory będą przebiegać z tą samą prędkością dla wszystkich graczy, niezależnie od orientacji. Wreszcie.

.

READ  Ta arkada w Oregonie została uznana za najlepsze miejsce do gry w pinball na świecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *