Aktualizacja Stellar Blade 1.003 dodaje nowe wyzwanie z bossem, nowe kostiumy i nie tylko

Twórca Stellar Blade, Shift Up Corp., wydał Aktualizacja 1.003, dodająca nowe wyzwanie z bossem, nowe stroje dla głównej bohaterki Eve i nie tylko.

Stellar Blade to gra akcji, która w kwietniu ukazała się wyłącznie na PlayStation 5. Recenzja Stellar Blade IGN powraca z oceną 7/10. Powiedzieliśmy: „Stellar Blade jest świetny pod każdym względem, co ma największe znaczenie w grze akcji, ale nudne postacie, słaba historia i zbyt wiele frustrujących elementów w mechanice odgrywania ról uniemożliwiają jej dorównanie najlepszym w gatunku. ”

Teraz, miesiąc po premierze, nowa aktualizacja dodaje tryb Boss Challenge, w którym gracze walczą z 19 bossami z podstawowej wersji gry. Aby ukończyć wyzwanie z bossem, potrzebne są dane bitewne dotyczące pokonanych wcześniej bossów, wyjaśnił reżyser Kim Hyung-tae w poście na stronie internetowej. Blog o PlayStation. Możesz także walczyć z bossami na poziomie trudności Hard po zobaczeniu końca gry.

Aby rozpocząć wyzwanie, możesz przesłać i używać własnego sprzętu, którego używasz, lub wybrać jeden z wielu gotowych ustawień. „Wybierz minimalne ustawienie wstępne dla prawdziwego wyzwania, które jest dość skromne, lub maksymalne ustawienie wstępne, które zwiększa wszystkie twoje umiejętności i statystyki, jeśli chcesz zaimponować bossowi niesamowitą walką” – zasugerował Kim Hyung Tae.

Po zakończeniu wyzwania Twoje dane bitewne zostaną automatycznie przeanalizowane. Zobaczysz takie wskaźniki, jak czas bitwy, liczba doskonałych uników i uników, zużycie materiałów eksploatacyjnych i inne. Możesz porównać swoje wyniki z wynikami znajomych. Jeśli pokonasz wszystkich bossów w wyzwaniu Boss Challenge na poziomie trudności Normal lub wyższym, otrzymasz poniżej kombinezon Neurolink dla Eve.

A skoro mowa o nowych kostiumach, aktualizacja dodaje dwa nowe kostiumy Nano: Białą Kunoichi i Czarną Kunoichi (zobaczcie je na obrazkach poniżej). Kim Hyung Tae zachęcał graczy, aby sprawdzili w grze więcej kostiumów Nano.

READ  Mówi się, że Apple planuje 15-calowego MacBooka Air

Aktualizacja dodaje także po cichu dwa nowe kostiumy, które były przedmiotem kontrowersji w ciągu ostatnich kilku tygodni – Midsummer Redhood i Midsummer Alice. Są to w rzeczywistości najbardziej odkrywcze wersje Bunny i Cybernetic Bondage Niektórzy twierdzili, że było to „cenzurowane” W wersji gry. Jednak dyrektor generalny Shift Up Kim Hyung-tae, Powiedział niedawno Zmiany kostiumów były zamierzone i były raczej wyborem projektu niż wyborem „cenzury”.

Niezależnie od tego, oryginalne wersje są teraz dostępne w grze wraz z nową aktualizacją, aczkolwiek oddzielnie od kostiumów Bunny i Cybernetic Bondage. według ForbesaMożna je kupić u czarnorynkowej handlarki Roxanne za 10 Vitcoinów za sztukę.

Wreszcie, ulepszenia jakości życia oznaczają, że jeśli przełączysz się na tryb ataku dystansowego, a następnie przełączysz się z powrotem podczas flankowania wroga, automatycznie ponownie oskrzydlisz wroga. Aktualizacja dodaje również opcję ciągłego pokazywania kompasu w HUD-ie.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *