Akuma właśnie została wydana w Street Fighter 6, a fani odkryli już dwa super tajne przedmioty

Akuma gra w Street Fighter 6 niecały dzień, ale fani odkryli już dwa tajne superruchy, których może użyć. Polowanie? Możesz go użyć dopiero po jego sekretnej drwinie, która polega na tym, że Akuma siedzi na ziemi i przeżuwa kulkę ryżową przez 30 sekund.

Większość postaci ma tylko trzy super ruchy, ale Akuma ma ogromny Siedem, chociaż obejmuje to dwa ukryte elementy, które nie są wymienione na liście ruchów. Pomimo tej tajemnicy jest inaczej Fani w mediach społecznościowych Szybko odkryj zarówno ukryte drwiny, jak i związane z nimi fajne funkcje, które IGN niezależnie zweryfikował.

Jak wspomniano, wszystko zaczyna się od tajnych drwin. Aby to zrobić, wykonaj drwinę na plecach Akumy, naciskając wszystkie sześć przycisków, a następnie naciskając wszystkie. Spowoduje to drwinę, w której Akuma je kulkę ryżową, a kiedy skończy swoją przekąskę, możesz wykonać dwie ukryte akcje, które możesz zobaczyć poniżej (z kilkoma pomocnymi instrukcjami od mojego kolegi Mitchella Saltzmana):

Pierwszy polega na wykonaniu dwóch ćwierćokręgów do tyłu i naciśnięciu kopnięcia. W rzeczywistości jest to nawiązanie do V-Triggera 1 Kage’a w Street Fighter 5, Rikudo Osatsu. Drugi wykonuje się poprzez naciśnięcie przycisku w górę, w dół i wszystkich trzech przycisków i jest to w zasadzie jego super ruch z Street Fighter 5.

To jednak nie wszystko! Będąc w tym stanie, może także wyzwolić swoje klasyczne Podwójne Powietrzne Kule Ognia, wykonując ćwierćkole w tył i dwa ciosy podczas skoku w powietrze do przodu, a to nie kosztuje nawet metra.

pomimo, Fani również szybko zwrócili na to uwagęruchy nie są doskonały Ta drwina, mająca zastosowanie podczas rywalizacji, dosłownie pozostawia wojownika siedzącego tyłem do przeciwnika na 30 sekund. Mimo to jest to fajna zabawa i popularny streamer bijatyk Notatki Maksymiliana Dodda, Daje graczom Akuma sposób na odblokowanie meczów Evo w najzabawniejszy możliwy sposób.

Jak już informowaliśmy, Akuma wszedł do walki w Street Fighter 6 we wcześniejszej aktualizacji, co doprowadziło do wzrostu zainteresowania tą bijatyką. według SteamDBDzisiaj na Steamie było 70 000 graczy, co stanowi duży skok z 5 000 do 25 000 graczy, którzy grali kilka dni przed aktualizacją. Akuma to dość klasyczny boss w serii Street Fighter, wprowadzony od początku w Street Fighter II, więc nie jest zaskoczeniem, że fani są podekscytowani jego dodatkiem.

READ  Całkowicie nowa aplikacja Apple Music zauważona w kodzie beta iOS

IGN przyznało grze Street Fighter 6 ocenę 9/10 rok temu, a Saltzman napisał wówczas: „Street Fighter 6 to najbardziej bogata w funkcje gra Street Fighter, jaką kiedykolwiek wydano, ale poza tym może pochwalić się 18-znakową liczbą postaci. , nowa mechanika ożywia formułę walki w trybie pojedynczym i doskonale dopracowuje wszystkie małe rzeczy, które składają się na świetną grę walki.

Alex Stedman jest starszym redaktorem wiadomości w IGN i nadzoruje reportaże rozrywkowe. Kiedy nie pisze ani nie redaguje, można ją spotkać czytającą powieści fantasy lub grającą w Dungeons & Dragons.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *