Albert Pujols i kardynałowie zgadzają się na porozumienie

Jowisz, Floryda – Chociaż Albert Pujols Potwierdzając, że będzie to ostatni sezon w jego niekwestionowanej karierze w Galerii Sław – i że przyjdzie, dość słusznie, z tą samą organizacją, którą rozpoczęli kardynałowie i gdzie cieszył się największym sukcesem – nalegał również To nie tylko świąteczna i nostalgiczna wycieczka Z niesamowitym zakończeniem w stylu hollywoodzkim.

Nie, Pujols wraca do Red Cardinals, próbując być jednym z najbardziej przerażających graczy w grze, i jest tutaj, aby pomóc St. ogólna oferta. Warunki umowy nie zostały ogłoszone, ale jest ona warta 2,5 miliona dolarów, powiedział Mark Finsand ze źródła MLB.com.

Czas pokaże, czy 42-letni Pujols może przywołać ten sam rodzaj magii, jaki miał podczas swojej poprzedniej kariery z Cardinalem w latach 2001-11, kiedy wyprodukował dwa mistrzostwa, trzy nagrody MVP, 10 lat uderzania co najmniej 300 i rozbicie 30 lub więcej prowadzi do domu. To, powiedział Pujols, ze stalowym blaskiem i napędzaną mentalnością, która stała się synonimem podczas jego pierwszego Tour w St. Louis, jest jedyną rzeczą, jaką ma nadzieję wydostać z tej ostatniej koszulki wyścigowej, która pokazuje ptaki na nietoperze.

„Dla mnie myślę, że jestem tu z jakiegoś powodu” – powiedział Pujols, który wcześniej tego dnia wyszedł zza płotu po prawej stronie na stadionie Rogera Deana i przeszedł zgniłą linię, aby dołączyć do swoich kolegów kardynałów w ziemiance. na ich Przegrana 2-1 do Astros. „Myślą, że nadal mogę grać w tę grę i myślą, że mogę pomóc tej organizacji zdobyć mistrzostwo. Ja też w to wierzę.”

Pujols – który jest prawdopodobnie jednym z największych graczy w bogatej historii Cardinals, wraz z Hall of Famers Stanem Musialem, Bobem Gibsonem, Lou Brockiem i Ozzie Smithem – powraca do serii, gdy łapacz Yadier Molina wchodzi w swój dziewiętnasty i ostatni sezon oraz melonik Adam Wainwright też może się wydostać. Wainwright, który zezwolił na dwa przejazdy w czterech uderzeniach w pięciu przejazdach w poniedziałek, wierzy, że Pujols będzie miał misję, aby pokazać, że ma mnóstwo trafień w zbiorniku.

READ  Ranking wszystkich uniwersyteckich drużyn piłkarskich po trzecim tygodniu: Waszyngton znów rośnie

„Wygląda na to, że ma się dobrze i jest podekscytowany” – powiedział Wainwright, który zauważył, że Pujols obudził go w poniedziałek z przedmeczowej drzemki „niedźwiedzim uściskiem”.

„Za każdym razem, gdy Albert jest zmotywowany, jest to bardzo niebezpieczne” – powiedział Wainwright. „Ma zapał, by pokazać ludziom, że nie jest za stary lub że jest już za wzgórzem. Nie sądzę, żeby to było nostalgiczne; chce wyjść i coś udowodnić. Ten chip dobrze jest założyć na ramię . Fajnie jest być kochanym, a to miła rzecz, a nikogo nie ma w pobliżu. „Lubił go bardziej niż on. Ale chce się udowodnić”.

Właściciel Cardinals Bill DeWitt Jr. Natychmiastowa odpowiedź ze strony dodatku Pujolsa – zauważył fana noszącego koszulkę z numerem 5, kiedy w poniedziałek rano wpadł do siedziby zespołu. DeWitt Jr. opisał podpis jako „wysokość wiosny”.

Pujols wkraczają w sezon 21 przed 700 meczami – wiele z tych szkód pochodzi z jego historycznej 11-sezonowej gry z Cardinals. Trafił .328 i dopingował 445 razy z Redbirds, dziewięć razy był All-Star i dwukrotnie zdobył Złotą Rękawicę.

Pujols, który opuścił St. Louis w 2011 roku, aby podpisać dziesięcioletni kontrakt z Aniołami na 240 milionów dolarów, był emocjonującym powrotem do St. Louis w ostatnich latach, grając w Anaheim i Los Angeles Dodgers. Powiedział, że wiele trwałych oklasków, które otrzymał od fanów Cardinals – przed i po dorównaniu obecnemu kardynałowi Dakocie Hudsonowi w 2019 roku i JA Happ w zeszłym sezonie – pozwoliło mu ponownie marzyć o perspektywie powrotu do St. Louis, aby ukoronować swoją karierę.

Wainwright, kolega z drużyny Pujols w St. Louis od 2005 do 2011 roku, powiedział, że bieganie na Busch Stadium w ostatnich latach stawiało go w nieco niezręcznej sytuacji. Z jednej strony chciał wspierać swoich kolegów strzelców Cardinals, ale był też bardzo zadowolony ze swojego bliskiego przyjaciela.

„Nigdy nie mieliśmy żadnych urazów” – powiedział Wainwright, który przyznał, że w ostatnich dniach naciskał na zarząd, aby ponownie podpisał kontrakt z Pujols. „Wyglądało to tak, jakby było z fanami, minęło dużo czasu i wyglądało na to, że woda była pod mostem.

„Byli szczęśliwi, widząc go, a kiedy uderzył w ten dom, to była największa rzecz z Albertem. Dakota rzuca piłkę i rzuca kamykami do kręgli, a Albert podnosi jeden z nich. W ziemiance starałem się nie uśmiechać. Byłem jak: „O mój Boże, mój kolega z drużyny właśnie zrezygnował z biegania”. Na jego ziemi, ale to jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie widziałem; To jest naprawdę śmierdzące dla Dakoty, ale naprawdę fajne dla Alberta. Nie wiedziałem, co robić. Ale tak samo było z Albertem.

Jakby potrzebował dodatkowej motywacji, Pujols powiedział, że wiedza, że ​​będzie to jego ostatni sezon, doprowadzi go do finiszu w dobrym stylu – miejmy nadzieję, że trofeum Mistrzostw Świata podniesie mu głowę.

„To jest dla mnie, to moja ostatnia trasa” – powiedział szczerze Pujols. „Ci młodzi mężczyźni, [Molina and Wainwright]Wywarła na mnie ogromny wpływ i razem mamy wspaniałą historię. Teraz chcemy dodać do naszej historii. Mam nadzieję, że uda nam się to zrobić w tym roku i podnieść trofeum mistrzowskie. Jeśli uda nam się to zrobić, będzie to dla nas naprawdę wyjątkowe.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *