Klasyczna gra symulacyjna firmy Kairosoft Dev Story jest już dostępna na Steam

Zabawka Dave'a

zrzut ekranu: CairoSoft

Czytelnicy, którzy od czasu do czasu zajmują się portami emulacji i grami planszowymi, zwykle nie gram w gry na swoim telefonie. Kiedykolwiek. Ale z biegiem lat zrobiłem duże ustępstwo i grałem gówno Wśród serii gier menedżerskich wydanych przez japońskie studio Kairosoft.

Od połowy lat 90. Kairosoft odniósł niesamowity sukces, wydając grę po grze, która często ma te same podstawy – biorąc pod uwagę firmę/miejsce/organizację i czyniąc ją tak fajną, jak to tylko możliwe – ale z prostymi poprawkami i poprawkami ustawień. Dokładnie Na tyle nowy, że chcesz zagrać w więcej niż jedną.

Większość wydań Kairosoft była na urządzeniach mobilnych, z kilkoma portami Windows, Ale to pierwszy raz, kiedy te gry pojawiły się na SteamieCo oznacza, że ​​będzie to również pierwsza szansa dla ludzi, aby to wypróbować. Co bardzo polecam!

Jasne, może brakuje im głębi gier zaprojektowanych z myślą o komputerach stacjonarnych, a niektóre okna i elementy sterujące wyglądają trochę dziwnie na większych ekranach, ale dwie rzeczy, które sprawiają, że gry Kairosoft są świetne – ich chrupiące i niesamowite liczby serce-Wciąż tam.

Nie wszystkie dostępne gry Kairosoft zostały wydane w języku angielskim; Jak dotąd tylko pięć, choć liczba ta obejmuje Zabawka Dave’a, co jest jedną z rzeczy, które wielu fanów i tak może zasugerować, abyś spróbował najpierw, ponieważ jest to wymagające, zabawne i dziwnie dokładne spojrzenie na to, w jaki sposób branża gier zmieniła się w ciągu ostatnich kilku dekad (chociaż ta gra jest teraz przestarzała, by stać się sama czuł się nieco przestarzały). Może również sprawić, że – przepraszam, że stawiam cię w takiej sytuacji – poczujesz ziarno zrozumienia dla roli żądnego pieniędzy dyrektora generalnego gier wideo.

albo nie Historia Mega Mall (gdzie prowadzisz galerię handlową) i doskonałe gry zarządzania sportem, Historia nagrody głównej A Historia kieszonkowej liginie daleko w tyle.

READ  Dostawca Apple ma problemy z jakością obiektywu aparatu iPhone 14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *