Amazon Prime Day 2023 odbędzie się 11 i 12 lipca

Znowu o tej porze roku. Amazonka Ogłosić ponownie Coroczna impreza sprzedażowa dla najlepszych członków. Amazon Prime Day oficjalnie rozpoczyna się o 3:00 ET / 12:00 PT we wtorek 11 lipca i trwa do środy 12 lipca.

Jeśli nie możesz się doczekać sezonu zakupów w Czarny piątek/Cyberponiedziałek, Prime Day oferuje jedne z najlepszych ofert na różne towary. Zakłada się oczywiście, że Amazon nie zaskoczy nas ponownie „Prime Early Access Sale” (inaczej Prime Day 2.0), jak to miało miejsce wczesną jesienią ubiegłego roku.

Nie wiemy jeszcze wszystkiego, co trafi do sprzedaży, ale jedno jest prawie pewne na podstawie wcześniejszych trendów: najlepsze rabaty prawdopodobnie wylądują na urządzeniach Amazon. W przeszłości widzieliśmy, jak wszystko, od inteligentnych wyświetlaczy Amazon po urządzenia do przesyłania strumieniowego, spadało do najniższych jak dotąd cen. Obejmuje to produkty firm należących do Amazon, takich jak Ring i Blink, więc wszystko, od najnowszego Echo Dot i Kindle po Ring Video Doorbell 2, jest uczciwą grą.

Podobnie jak w zeszłym roku, wczesne oferty oficjalnie rozpoczęły się na kilka tygodni przed faktycznym wydarzeniem, a głośniki Echo, routery Wi-Fi Eero mesh i inne urządzenia obsługujące Alexę otrzymały do ​​55 procent zniżki od tego tygodnia. Amazon twierdzi również, że zaoferuje zniżki na wybrane usługi podczas 48-godzinnego wydarzenia – w tym zniżki na Prime Video i Amazon Music Unlimited – oprócz ofert tylko dla zaproszonych, które pozwalają członkom Prime zarejestrować się z wyprzedzeniem w przypadku ofert, które mają zostać sprzedane.

Jednak dwudniowa wyprzedaż nie dotyczy tylko urządzeń i usług Amazon. To wydarzenie oferuje najlepsze okazje w roku do dostarczania innych rodzajów elektroniki, w tym robotów odkurzających, słuchawek bezprzewodowych, laptopów, akcesoriów do ładowania i telewizorów 4K. Amazon twierdzi, że sprzedaż będzie oferować „najniższe jak dotąd ceny w tym roku” na wybrane produkty Bose, Theragun i wielu innych uznanych marek. Poza tym dostępnych jest mnóstwo ofert gier planszowych, artykułów gospodarstwa domowego, zabawek, produktów kosmetycznych i prawie wszystkiego innego pod słońcem.

READ  Połowa ceny członkostwa dla osób otrzymujących pomoc rządową

Jak zwykle, te oferty Prime Day będą dostępne dla członków Prime, którzy mieszkają w USA, ale także w innych krajach, w tym w Australii, Niemczech, Japonii i ponad 20 innych regionach na całym świecie. Jak co roku, wyróżnimy najlepsze oferty Prime Day od Amazon i innych sprzedawców detalicznych, którzy organizują konkurencyjne wydarzenia sprzedażowe. Upewnij się więc, odniesienia krawędź dot com i sprawdzaj od teraz do 11 lipca, aby zapoznać się z wszystkimi relacjami z Prime Day.

Aktualizacja z 21 czerwca o 2:04 czasu polskiego: Zaktualizowano o dodatkowe szczegóły Prime Day, w tym kontekst dotyczący ofert Amazon tylko dla zaproszonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *