Anna Shay, gwiazda serialu Netflix Bling Empire, zmarła w wieku 62 lat

Zmarła Anna Shay, dziedziczka Los Angeles i osoba z towarzystwa, która stała się przełomową gwiazdą w reality show Netflixa „Bling Empire”. Miała 62 lata.

Jej śmierć potwierdziła rodzina Associated Press W oświadczeniu powiedział, że przyczyną był udar. Nie było od razu jasne, kiedy i gdzie zmarła.

„Z wielkim smutkiem informujemy, że zmarła Anna Shay, kochająca matka, babcia, charyzmatyczna gwiazda i nasz najjaśniejszy promień słońca” – czytamy w oświadczeniu przekazanym AP. Traktuj życie poważnie i ciesz się pięknymi rzeczami. Jego wpływ na nasze życie zostanie utracony na zawsze, ale nigdy nie zapomnimy”.

„Bling Empire”, który był emitowany przez trzy sezony w serwisie Netflix, począwszy od 2021 r., skupiał się na zamożnych Azjatach i azjatycko-amerykańskich osobach poszukujących przyjemności w Los Angeles i został ogłoszony jako prawdziwa wersja „Bajecznie bogatych Azjatów”. Według Internet Movie Database Lady Shay pojawiła się w 22 odcinkach.

Jeff Jenkins, który wyprodukował serial i inne hity, takie jak „Z kamerą u Kardashianów”, pochwalił występ pani Shay w Wywiad z magazynem Town & Country w 2021 roku.

„Uważam to za osobisty prezent, którym zgodziłem się podzielić” – powiedział. „Ale to także prezent dla każdego, kto to ogląda”.

Obecność pani Shay w serialu była czasami przerażająca, ale sympatyczna. „Anna jest miła dla ludzi, ale przekroczysz jej granicę, a ona cię zrani” – powiedział w jednym z odcinków Jay Tang, inny członek obsady.

Pani Shay urodziła się w Japonii i miała córkę Piję herbatę Uzumektóry zmarł w 2015 roku, i Edward Albert Shaye, który zmarł w 1995 roku. Jej rodzice przenieśli się z rodziną do Los Angeles z Tokio w 1968 roku, według kilku doniesień prasowych.

Jej ojciec założył firmę obronną Pacific Architects & Engineers, a ona i jej brat Allen Shay Sprzedany firmie Lockheed Martin w 2006 roku za około 700 milionów dolarów.

READ  Wewnątrz długoletniej waśni Gwyneth Paltrow i Winony Ryder

Pani Shay powiedziała w programie, że była zamężna i czterokrotnie rozwiedziona.

„Zawsze spotykam ludzi, a potem zostajemy przyjaciółmi i to wszystko” – powiedziała pani Shay, dodając, że cztery pary wniosły przygodę do jej życia. (Powiedziała, że ​​poznała jednego z nich, kiedy uczyła się latać helikopterem.) Przygotowując się do randki w ciemno w „Bling Empire”, powiedziała, że ​​jest gotowa do piątego małżeństwa. Pani Shay nie ujawniła publicznie tożsamości swojego męża.

Pozostawił jej syn, Kenny Kemp. Pełna lista ocalałych nie była natychmiast dostępna.

Po wiadomości o śmierci pani Shay jej współpracownicy i inni przyjaciele wyrazili żal i umieścili wyrazy uznania w mediach społecznościowych.

„Spędziliśmy razem większość pandemii, zabijając ją na Rodeo Doctor, robiąc zakupy spożywcze, robiąc japońskie wino śliwkowe i robiąc głupie rzeczy” – powiedział Ken Lim, członek obsady, który powiedział, że zaprzyjaźnił się z panią Shay poza kamerą, napisał na Instagramie.

„Twoja obojętność była czarująca” – napisał. „Miałem szczęście, że poznałem prawdziwego ciebie”.

Jest znana w „Bling Empire” ze swojego osobistego stylu, zamiłowania do gotowania i Zingery cięte. W swojej pierwszej scenie widziana jest, jak przewraca ścianę w swojej szafie, mając na sobie czerwoną suknię balową i lśniący diamentowy naszyjnik. Kiedy przyjaciółka zapytała, co robi, sucho odpowiedziała: „Naprawiam swoją garderobę”.

Pani Shay zawsze była otoczona przez ochronę, w tym w jej rozległym domu w Beverly Hills, do czego, jak powiedziała, była przyzwyczajona od najmłodszych lat jako członek zamożnej rodziny.

„Mój tata bardzo mnie chronił, kiedy dorastałam” – powiedziała Shay w programie.

Chociaż większość późniejszych lat spędziła przed kamerami, pozostawała w pewnym sensie tajemnicą. „Anna Shay może się z tobą skontaktować, ale ty nie możesz dotrzeć do Anny Shay” – powiedziała Kelly Mei Lee, kolejna gwiazda „Bling Empire”. powiedział w podcaście ostatni rok.

READ  Austin Butler zamienia się w króla w zwiastunie „Elvisa”

„To było coś wyjątkowego” – napisał na Facebooku Babe Williams, fotograf artystyczny z Los Angeles. „Ścigaliśmy się Ferrari i Lamborghini od Beverly Hills po Palm Springs. Wiele dobrych chwil spędziliśmy w domu, rozmawiając o życiu, samochodach i fotografii.”

tej wiosny, Netflix anuluje „Bling Empire” a także jego spin-off „Bling Empire: New York”.

Przede wszystkim pani Shay emanowała poczuciem pewności między plotkami a dramatami, które inspiruje reality show. „Nie czuję potrzeby konkurowania” – powiedziała w jednym odcinku. „Uważam to za bardzo irytujące”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *