Bills, weteran OLB Leonard Floyd zgadza się na roczną umowę o wartości do 9 milionów dolarów

Buffalo Bills nie mieli głębi po swojej stronie, gdy w zeszłym sezonie Von Miller zerwał ACL. Teraz zespół zwraca się do jednego z jego byłych kolegów z drużyny, zgadzając się na warunki rocznego kontraktu z zewnętrznym obrońcą Leonardem Floydem, Zespół potwierdził we wtorek. Umowa jest warta 7 milionów dolarów z zachętami, które mogą zwiększyć ją do 9 milionów dolarów Ian Rapoport z NFL Network.

30-latek ostatnie trzy sezony spędził w Los Angeles Rams. Zanotował 29 wślizgów, dwa wymuszone fumble i przechwycenie w tym okresie. Ma dziewięć worków w tym sezonie i 10,5 worków w 2020 roku, kiedy po raz pierwszy dołączył do zespołu.

Leonard Floyd jedzie do Buffalo. (Zdjęcie: Caitlin Mulcahy/Getty Images)

Ruch polegający na dodaniu Floyda pojawia się późno w wolnej agencji po tym, jak Bills nie dodali do swojej linii obronnej podczas kwietniowego draftu. Zamiast tego zespół podpisał w maju roczną umowę za 2,25 miliona dolarów z defensywnym obrońcą Boną Ford. Obrońca Bills, Ed Oliver, również niedawno zgodził się na czteroletnie przedłużenie za 68 milionów dolarów, co uczyniło zespół oficjalnym w poniedziałek.

Oczekuje się, że Miller będzie potrzebował co najmniej dziewięciu miesięcy, aby dojść do siebie po kontuzji więzadła krzyżowego przedniego, co stawia Floyda w pozycji, w której może wypełnić swoją nieobecność i dodać dodatkową przewagę po powrocie. Duet zdobył razem tytuł Super Bowl LVI pod koniec sezonu 2021, grając dla Rams, kiedy Floyd zanotował pięć wślizgów i worek w wygranej z Cincinnati Bengals.

Obecni zawodnicy Billing pass AJ Epenesa, Gregory Rousseau, Shaq Lawson i Boogie Basham prawdopodobnie skorzystają z dodatkowego doświadczenia i doświadczenia w mistrzostwach.

Floyd, były Georgia Bulldog, został zwolniony przez Rams na początku tego poza sezonem. W tamtym czasie miał co najmniej dziewięć worków, siedem wślizgów za przegraną i karierę prowadzącą 18 trafień na sezon. Wcześniej został zrekrutowany przez Chicago Bears z numerem 9 w klasyfikacji generalnej w 2016 roku. Spędził tam pierwsze cztery lata swojej kariery. W całej swojej karierze miał 47,5 worków, 103 trafienia rozgrywającego, 338 wślizgów i trzy wymuszone fumble.

READ  Corey Seeger, homer Marcusa Semina, gdy Rangersi pokonali Rays

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *