Antonio Banderas ujawnia nazwisko aktora, który przekaże pochodnię, jeśli nastąpi ponowne uruchomienie „Zorro” – Deadline

Antonio Banderas Słynny portret zamaskowanego mściciela w filmie z 1998 roku maska wizyta i kontynuacja w 2005 r Legenda Zorro. Banderas niedawno otworzył się na temat bycia grą w trzeciej części serii i tego, komu chciałby przekazać pochodnię, aby zagrać tytułową postać.

„Tak, rozważę taką możliwość, dlaczego nie?” — powiedział Banderas Księga postaci zagra w trzecim filmie. „Tak, myślę, że dzisiaj powiedziałem komuś coś takiego. Zapytali mnie o Zorro. Gdyby wezwali mnie do zrobienia Zorro, zrobiłbym to, co zrobił dla mnie Anthony Hopkins, czyli przekazał pochodnię”.

Banderas powiedział, że chciałby zobaczyć swoje zdjęcie Nieznany Kostaryka Toma Hollanda za maską.

„Robiłem z nim Uncharted, jest bardzo energiczny i zabawny, a także ma w sobie tę iskrę” – powiedział Banderas. „Dlaczego nie?”

W 2016 roku reżyser Jonas Cuarón ogłosił, że tak Praca nad ponownym uruchomieniem Zorro W roli głównej Gael García Bernal.

Chociaż na razie nie ma konkretnych planów przywrócenia Zorro w jego iteracji Banderas, postać ta była w centrum kilku projektów telewizyjnych. wcześniej w tym roku, Stacja CW zamówiła sześć scenariuszy głównej roli kobiecej Ponownie wyobraź sobie historię. Klasyczna postać zamaskowanego strażnika pochodzi od reżysera Roberta Rodrigueza, scenarzystki i reżysera Rebeki Rodriguez, Seana Trity (Mayan MC), Bena Silvermana i Howarda T. Owensa Propaganda i CBS Studios.

Wilmer Valderrama zapowiedział także nowy program, nad którym pracuje dla Disney+ Program Drew Barrymore W maju tego roku: „To będzie Zorro dla tej generacji. Będzie niesamowicie przemyślana dzięki swojej historii pochodzenia i będzie oparta na autentyczności”.

READ  Poważnie poważny abs Demi Moore 🔥 w jej malutkiej serii kostiumów kąpielowych na IG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *