Aparat Google 8.8 zapewnia szybsze widzenie w nocy na Pixelu 6

Faster Night Sight dla Pixel 6 i 6 Pro jest wprowadzany wraz z wersją 8.8 Google Camera.

wprowadzony po raz pierwszy W przypadku Pixela 7 i 7 Pro Google reklamuje zdjęcia Night Sight, które mają „mniej rozmycia ruchu, ponieważ ekspozycja może być o połowę krótsza niż wcześniej”. Kredyty firmowe „Aktualizacje HDR+ z bracketingiem i nowymi technologiami redukcji szumów ML”.

„A Night Sight potrzebuje teraz tylko połowy normalnego czasu naświetlania, aby uzyskać piękne zdjęcia w słabym świetle, które są ostrzejsze niż wcześniej”.

Podczas przełączania na kartę Night Sight po aktualizacji do Camera 8.8 właściciele Pixela 6/Pro zauważą kółko w prawym dolnym rogu. Kliknięcie pozwala wybrać 2 sekundy lub maksimum (do 6 sekund). W zależności od warunków fotografowania czas może wahać się w zakresie od 2 do 6 sekund.

Google zasadniczo pozwala wybrać między szybszym Night Sight lub dłuższym czasem ekspozycji, aby poprawić jakość obrazu.

Ta funkcja została ogłoszona w ramach funkcji Drop w tym miesiącu, a Android 13 QPR2 nie jest jeszcze dostępny dla Pixel 6 i 6 Pro, a także 6a. Marcowa łatka przynosi również „ogólne ulepszenia stabilności i wydajności aparatu w określonych warunkach” dla telefonów Pixel 6, 6 Pro, 7 i 7 Pro. Seria 7 korzysta również z „poprawy dokładności kolorów lub poziomu ekspozycji podczas korzystania z przedniego aparatu w określonych warunkach”.

Aparat Google 8.8 nie jest jeszcze powszechnie dostępny za pośrednictwem Sklepu Playale to Dostępne do pobrania z boku. Aplikacja została ostatnio zaktualizowana w grudniu.

Więcej o Aparacie Google:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

READ  Podwyżka ceny iPhone’a SE o 30 USD wydaje się być czystym podatkiem od 5G

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *