Twitter reaguje na zdenerwowanie Arkansas Kansas

Williama E. Ricksa2 minuty na przeczytanie

Turniej koszykówki mężczyzn NCAA nadal budzi niepokój; Tym razem rozstawiony z numerem 8 Arkansas Razorbacks wyprzedził rozstawionego z numerem 1 Kansas Jayhawks.

Kansas jest drugim najlepszym rozstawionym graczem, który został wyeliminowany z turnieju, dołączając do Purdue Boilermakers, którzy przegrali w piątkowy wieczór z Fairleigh Dickinson Knights z numerem 16. Jayhawks są trzecim mistrzem kraju, który przegrał w 1/8 finału po tym, jak zajęli pierwsze miejsce (2022 Baylor Bears i 2017 Villanova Wildcats to pozostałe dwa).

Kansas miało przewagę do przerwy z prowadzeniem 35-27, ale Arkansas pokonało Jayhawks 45-36 do końca. Obrońca Arkansas, Davonte Davis, zdobył 25 punktów, miał osiem zbiórek i asystę i poprowadził swój zespół do zwycięstwa 72-71.

Sobotnia wygrana to trzecie z rzędu zwycięstwo Razorbacks w 1/8 finału. Po raz pierwszy osiągnęli ten wyczyn, odkąd wygrali cztery z rzędu w latach 1993-1996. Będą czekać na zwycięzcę pojedynku Saint Mary’s Gaels – UConn Huskies dla przeciwników Sweet 16 .

Zdenerwowanie w Arkansas wywołało wiele reakcji gwiazd w mediach społecznościowych.

Arkansas świętuje z wielkim zdenerwowaniem

Były prezydent Bill Clinton, urodzony w Hope w stanie Arkansas, nie mógł powstrzymać podekscytowania po obejrzeniu zwycięstwa swojej drużyny.

Konto Arkansas na Twitterze również przyłączyło się do świętowania z odpowiednim zdjęciem i połowem na czas.

Napastnik Milwaukee Bucks, Bobby Portis, który grał dla Razorbacks w latach 2013-2015, po zwycięstwie pogratulował swojej macierzystej uczelni.

Zły zwycięzca, w nawiasach

Wiele osób wybrało Kansas jako turniej typu pick w ESPN Men’s Championship Challenge — dokładnie 2 015 300. Teraz, gdy Kansas wypadło z turnieju, więcej nawiasów zostało złamanych. Współwłaścicielka Atlanta Dream, Renee Montgomery, zastanawiała się, czy po tym, jak Razorbacks pokonali Jayhawks, pozostały jeszcze jakieś doskonałe łuki.

Świat sportu reaguje na szokujące zwycięstwo Arkansas

Strażnik New York Knicks, Jalen Bronson, był jednym z tych, którzy wzięli udział w thrillerze między Arkansas a Kansas.

READ  Linia lotnicza Utah Jazz zmienia nazwę Salt Lake Arena w lipcu 2023 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *