Twitter reaguje na zdenerwowanie Arkansas Kansas

Williama E. Ricksa2 minuty na przeczytanie

Turniej koszykówki mężczyzn NCAA nadal budzi niepokój; Tym razem rozstawiony z numerem 8 Arkansas Razorbacks wyprzedził rozstawionego z numerem 1 Kansas Jayhawks.

Kansas jest drugim najlepszym rozstawionym graczem, który został wyeliminowany z turnieju, dołączając do Purdue Boilermakers, którzy przegrali w piątkowy wieczór z Fairleigh Dickinson Knights z numerem 16. Jayhawks są trzecim mistrzem kraju, który przegrał w 1/8 finału po tym, jak zajęli pierwsze miejsce (2022 Baylor Bears i 2017 Villanova Wildcats to pozostałe dwa).

Kansas miało przewagę do przerwy z prowadzeniem 35-27, ale Arkansas pokonało Jayhawks 45-36 do końca. Obrońca Arkansas, Davonte Davis, zdobył 25 punktów, miał osiem zbiórek i asystę i poprowadził swój zespół do zwycięstwa 72-71.

Sobotnia wygrana to trzecie z rzędu zwycięstwo Razorbacks w 1/8 finału. Po raz pierwszy osiągnęli ten wyczyn, odkąd wygrali cztery z rzędu w latach 1993-1996. Będą czekać na zwycięzcę pojedynku Saint Mary’s Gaels – UConn Huskies dla przeciwników Sweet 16 .

Zdenerwowanie w Arkansas wywołało wiele reakcji gwiazd w mediach społecznościowych.

Arkansas świętuje z wielkim zdenerwowaniem

Były prezydent Bill Clinton, urodzony w Hope w stanie Arkansas, nie mógł powstrzymać podekscytowania po obejrzeniu zwycięstwa swojej drużyny.

Konto Arkansas na Twitterze również przyłączyło się do świętowania z odpowiednim zdjęciem i połowem na czas.

Napastnik Milwaukee Bucks, Bobby Portis, który grał dla Razorbacks w latach 2013-2015, po zwycięstwie pogratulował swojej macierzystej uczelni.

Zły zwycięzca, w nawiasach

Wiele osób wybrało Kansas jako turniej typu pick w ESPN Men’s Championship Challenge — dokładnie 2 015 300. Teraz, gdy Kansas wypadło z turnieju, więcej nawiasów zostało złamanych. Współwłaścicielka Atlanta Dream, Renee Montgomery, zastanawiała się, czy po tym, jak Razorbacks pokonali Jayhawks, pozostały jeszcze jakieś doskonałe łuki.

READ  Jordan Alvarez trafia na HR przez 3 rundy, gdy Astros wygrywa mecz 1

Świat sportu reaguje na szokujące zwycięstwo Arkansas

Strażnik New York Knicks, Jalen Bronson, był jednym z tych, którzy wzięli udział w thrillerze między Arkansas a Kansas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *