Aplikacja Marvel’s Spider-Man Remastered jest zablokowana dla moda, który zastępuje flagi LGBT

Moder dla Marvel’s Spider-Man Remastered Zwrócił uwagę na swoją technikę zastępowania flag LGBT w grze flagami amerykańskimi.

Wkrótce po opublikowaniu modelu „nienewtonowskiego Nowego Jorku” zaczęto go zauważać, a wkrótce potem wycofano go z Zmodyfikuj Nexusa.

producent Remastered Spider-Mana Mod został również zablokowany w Nexus Mods, z przedstawicielem portalu modów upewniając się Użytkownik i mod zostały usunięte i zbanowane, ponieważ „nie są już mile widziane na Nexusie”.

Podobnie jak w przypadku wszystkiego takiego, gdy mod został opublikowany i zyskał użytkowników – od tego czasu był wielokrotnie rehostowany, nie tylko w ogromnej społeczności modów, takiej jak Nexus Mods.

Reakcje użytkowników na sam mod i jego szybkie usunięcie z „Based On” różniły się, niektórzy byli zirytowani, że mod istniał w pierwszej kolejności – oczywiście niektórzy byli zirytowani, że mod został również wycofany.

Mimo wszystko cała klęska po raz kolejny budzi kontrowersje dotyczące nie tylko prawa właściciela do posiadanego produktu, nie mówiąc już o wolności słowa. Czy taka poprawka, która zastępuje jedną flagę drugą, jest objęta ochroną mowy?

Niektórzy twierdzą, że Nexus Mods jest sympatycznym podmiotem i dlatego może robić, co tylko zechce, z treścią i użytkownikami na swojej stronie internetowej. Tę samą logikę można zastosować do wydawców i twórców gier – którzy mogą teraz legalnie odebrać Ci dostęp do cyfrowej gry, którą legalnie posiadasz, z różnych powodów.

Remastered Spider-Mana Niedawno wydany PC (przez parowy A Epicki sklep z grami) i PS5 – wkrótce oczekuj naszej obszernej recenzji.

READ  Tim Cook daje najjaśniejszą wskazówkę, że Apple robi słuchawki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *