Aplikacja notebooka firmy Microsoft przechodzi z Project Garage do w pełni obsługiwanej aplikacji

Microsoft uaktualnił Microsoft Project Journal, aplikację do robienia notatek zaprojektowaną dla pióra i długopisów, do pełnego produktu o nazwie Microsoft Journal, ogłosiła we wtorek firma.

Renee Malone z Microsoftu powiedziała, że ​​aplikacja oferuje „zabawne i ekscytujące doświadczenie w robieniu notatek, które pozwala robić notatki i mózg za pomocą atramentu”. W poście na blogu. Aplikacja umożliwia pisanie i rysowanie, podobnie jak wiele innych aplikacji do robienia notatek, ale obsługuje również gesty, takie jak przesuwanie słów, aby skanować i obracać słowa lub frazy, aby je wybrać. Możesz używać aplikacji do oznaczania plików PDF, co według Malone jest powszechne; Wykres kołowy w jej poście pokazuje, że 59 procent wszystkich rodzajów stron w czasopiśmie to pliki PDF.

Zrzut ekranu z Microsoft Journal.
Obraz: Microsoft

Garage jest znakiem towarowym firmy Microsoft dla jej produktów eksperymentalnych. Jako w pełni obsługiwany produkt, firma „planuje zaadresować najpopularniejsze żądania i stworzyć nowe funkcje” – powiedział w poście na blogu Oz Solomon, główny dyrektor techniczny Journal.

Jeśli chcesz zorientować się, czego możesz oczekiwać od Microsoft Journal, sprawdź ten film Od czasu pierwszego ogłoszenia wniosku W lutym 2021. Jeśli chcesz sam wypróbować aplikację, możesz ją pobrać za darmo ze sklepu Microsoft. Jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Windows 10, jak i Windows 11.

READ  Akcje AMD spadają po ujawnieniu procesorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *