Apple prosi klientów o opinie na temat Vision Pro

Apple prosił o opinie na temat Vision Pro od chwili premiery urządzenia, ale w tym tygodniu firma zaczęła wysyłać ankiety. Otrzymaliśmy kilka raportów od klientów Vision Pro, których poproszono o podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat urządzenia.


Apple pyta o Twoje zadowolenie z Vision Pro, środowisko użytkowania, preferowane funkcje, do czego go używasz, jak często go używasz i długość sesji użytkowania. Apple pyta także o tryb gościa i o to, kto jeszcze korzysta z Vision Pro, co jest ciekawym pytaniem, ponieważ nie jest on w ogóle skonfigurowany do użytku przez wiele osób. kilka pytań:

 • Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo jesteś zadowolony ze swojego Vision Pro?
 • Jaka jest Twoja ulubiona funkcja lub aspekt Apple Vision Pro jak dotąd?
 • Jak często używasz „Apple Vision Pro”?
 • Jak długo zwykle nosisz „Apple Vision Pro”, zanim zdecydujesz się go zdjąć?
 • Kto jeszcze używa Twojego Vision Pro?
 • Czy przed wzięciem udziału w ankiecie wiedziałeś, że możesz pozwolić innym na korzystanie z „Apple Vision Pro” z funkcją gościa?
 • Które z poniższych czynności regularnie wykonujesz na swoim Vision Pro? (z długą listą opcji)
 • Jakiego rodzaju treści wideo najbardziej lubisz oglądać na „Apple Vision Pro”?
 • Jak często zanurzasz się w otoczeniu, korzystając z „Apple Vision Pro”?
 • Kiedy używasz aplikacji na „Apple Vision Pro”, jak często wykonujesz wiele zadań jednocześnie?
 • Czy skonfigurowałeś swoją postać do FaceTime?
 • Jak bardzo jesteś zadowolony z wyglądu swojej postaci w „Apple Vision Pro”?
 • Gdzie najczęściej używa się „Apple Vision Pro”?
 • Którego z tych akcesoriów używasz z „Apple Vision Pro”? (Z listą zawierającą myszy, obudowy, słuchawki AirPods Pro i nie tylko.)
 • Jakiej opaski najczęściej używasz z „Apple Vision Pro”?
 • Jak często używasz „Apple Vision Pro”, gdy bateria jest podłączona do źródła zasilania?
READ  Sprzeczny raport twierdzi, że jest już za późno, aby porzucić półprzewodnikowe przyciski w iPhonie 15 Pro

Ankieta jest długa i dogłębna i obejmuje także inne urządzenia, które posiada każdy respondent.

Wzrost dystrybucji ankiet Vision Pro wynika z doniesień o spadku zainteresowania słuchawkami. podczas weekendu, BloombergaMark Gurman z Amazon powiedział, że klienci nie są zainteresowani Vision Pro, a popyt na wersje demonstracyjne w sklepach detalicznych spada. W niektórych lokalizacjach liczba pokazów i sprzedaż spadła z „kilku jednostek dziennie do zaledwie kilku w ciągu całego tygodnia”.

Właściciele słuchawek Vision Pro również odnotowali spadek użycia, używając ich tylko raz lub dwa razy w tygodniu, a nie codziennie.

Apple zmniejszy liczbę komputerów Apple Vision Pro, które planuje dostarczać, powiedział we wtorek analityk Apple Ming-Chi Kuo, co jego zdaniem oznacza, że ​​popyt w Stanach Zjednoczonych „gwałtownie spadł powyżej oczekiwań”.

Kuo uważa, że ​​Apple musi rozwiązać problem braku podstawowych aplikacji, ceny i wygody bez wpływu na wygodę użytkownika, aby Vision Pro mógł odnieść sukces w przyszłości.

Popularne historie

Apple udostępnia modele AI typu open source działające na urządzeniu

Firma Apple udostępniła dziś kilka modeli wielkojęzykowych (LLM) typu open source, które zaprojektowano do działania na urządzeniu, a nie za pośrednictwem serwerów w chmurze. Programy LLM, zwane OpenELM (Open Source Efficient Language Models), są dostępne w Hugging Face Hub, społeczności dzielącej się kodem AI. Jak pokazano w białej księdze [PDF]W sumie istnieje osiem modeli OpenELM, z których cztery zostały wstępnie przeszkolone przy użyciu…

Krążą plotki, że iOS 18 doda 10 nowych funkcji do Twojego iPhone'a

Apple ma zaprezentować system iOS 18 podczas przemówienia WWDC 10 czerwca, więc aktualizacja oprogramowania zostanie ogłoszona nieco ponad sześć tygodni. Poniżej podsumowujemy plotki i planowane funkcje oraz zmiany dla iPhone'a z systemem iOS 18. Mówi się, że iOS 18 to „największa” aktualizacja w historii iPhone'a, z nowymi funkcjami generatywnej sztucznej inteligencji inspirowanymi ChatGPT, bardziej konfigurowalnym ekranem głównym i wieloma innymi funkcjami. więcej. . …

READ  Random: Oto spojrzenie na kolekcję retro gier wideo Masahiro Sakurai

W związku z plotkami o nowych iPadach Apple ogłasza wydarzenie „Let Loose” 7 maja

Firma Apple ogłosiła, że ​​we wtorek, 7 maja o godzinie 10:00 czasu wschodniego (10:00 czasu wschodniego) zorganizuje specjalne wydarzenie, którego transmisja na żywo będzie jak zwykle dostępna na Apple.com i YouTube. Zaproszenie na wydarzenie zawiera hasło „Let Loose” i przedstawia artystyczną wersję ołówka Apple, co wskazuje, że głównym tematem wydarzenia będą iPady. Subskrybuj kanał YouTube MacRumors, aby uzyskać więcej…

Apple ogranicza dostawy Vision Pro, ponieważ popyt spada „gwałtownie powyżej oczekiwań”

Według analityka Apple Ming-Chi Kuo Apple zmniejszyło liczbę jednostek Vision Pro, które planuje dostarczyć w 2024 r., z oczekiwanych 700–800 000 do zaledwie 400 000–450 000 sztuk. Zamówienia zostały zmniejszone przed wprowadzeniem Vision Pro na rynki poza Stanami Zjednoczonymi, co według Kuo jest oznaką, że popyt w USA „spadł gwałtownie powyżej oczekiwań”. K…

Apple wreszcie planuje wypuścić aplikację kalkulatora na iPada jeszcze w tym roku

Według źródła zaznajomionego ze sprawą Apple wreszcie planuje aplikację kalkulatora na iPada, ponad 14 lat po premierze urządzenia. iPadOS 18 będzie zawierał wbudowaną aplikację Kalkulator dla wszystkich modeli iPadów zgodnych z aktualizacją oprogramowania, która ma zostać zaprezentowana podczas przemówienia otwierającego na dorocznej konferencji programistów Apple WWDC zaplanowanej na 10 czerwca.

Best Buy oferuje członkom rekordowo niskie ceny Apple M3 MacBook Pro

Best Buy przecenił dziś partię komputerów MacBook Pro M3, tym razem skupiając się na 14-calowej wersji laptopa. Każda oferta objęta tą wyprzedażą wymaga posiadania członkostwa My Best Buy Plus lub Total, chociaż osoby niebędące członkami nadal mogą uzyskać drugie najlepsze ceny na te modele MacBooka Pro. Uwaga: MacRumors jest partnerem Best Buy. Gdy klikniesz na link i wykonasz…

READ  Liczniki, słabości i lokalizacje trenera Pokmon Go Gym • Eurogamer.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *