Apple wypuszcza pierwszą wersję beta iOS 15.5: ostateczna aktualizacja przed iOS 16? [U]

Niedługo po udostępnieniu publicznie iOS 15.4 i iPadOS 15.4 Apple ponownie zaczął uruchamiać wersję beta. Firma udostępnia teraz pierwsze wersje beta iOS 15.5 i iPadOS 15.5 deweloperom beta testerów; Może to oznaczać ostatnią aktualizację iOS 15 przed wydaniem iOS 16 tej jesieni…

Szczegóły beta iOS 15.5

Nowa wersja iOS 15.5 beta 1 jest już dostępna dla programistów za pośrednictwem bezprzewodowej aktualizacji w aplikacji Ustawienia. Jak zwykle, jeśli aktualizacja nie pojawi się od razu do pobrania, sprawdzaj dalej, ponieważ czasami wdrożenie jej u wszystkich zarejestrowanych programistów zajmuje kilka minut. Numer wersji iOS 15.5 beta 1 to 19F5047e.

iOS 15.5 podąża za pełną funkcji wersją iOS 15.4, która dodała obsługę Face ID podczas noszenia maski, nowe emoji, obsługę Universal Control na iPadzie i Macu i nie tylko. iOS 15.5 może być również ostatnią dużą aktualizacją iOS 15, ponieważ Apple planuje zaprezentować iOS 16 na WWDC w czerwcu.

Jeśli dzisiaj zauważysz jakiekolwiek zmiany w nowych wersjach beta Apple, daj nam znać w komentarzach poniżej lub na Twitter @9to5Mac. Bądź na bieżąco z naszymi pełnymi praktycznymi relacjami z nowymi wydaniami tutaj na 9to5Mac.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Zaoszczędź 80 USD na przełączniku OLED w ten weekend

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *