Obstawianie pieniędzy płynących na Tiger Woods, aby wygrać Masters jako strzał z dystansu

Na dłuższą metę na zakłady sportowe w całym kraju płyną pieniądze drewno tygrysa aby wygrać Masters.

Począwszy od tygodnia, akcja zakładów na szanse wygrania Masters in Caesars Sportsbook została równo podzielona między Woodsa i dwóch czołowych zawodników, Justin Thomas A Scotty Scheffler.

Tylko 16 zakładów rozdzieliło Thomasa i Schefflera Woodsa od wtorkowego popołudnia w Caesars. W środę przepaść znacznie się poszerzyła po tym, jak Woods powiedział dzień wcześniej, że planuje w tym tygodniu zagrać dla Augusta National.

„Woods wyprzedza teraz wszystkich z ponad 1000 biletów” – powiedział ESPN Max Meyer, rzecznik Caesars Sportsbook.

The Masters będą świętować pierwsze profesjonalne mistrzostwa Woodsa od czasu, gdy został poważnie ranny w wypadku samochodowym w lutym 2021 roku. Pięciokrotny zwycięzca Masters ma 40-1, aby wygrać mistrzostwo w Caesars Sportsbook.

Na stronie sportowej PointsBet Woods przyciągnął ponad trzy razy więcej zakładów – i ponad dwa razy więcej pieniędzy, które postawił – niż jakikolwiek inny golfista. Od środy rano odpowiedzialność za obstawienie siedmiokrotnego zwycięstwa Woodsa była większa niż jakiegokolwiek innego gracza.

„Zwycięstwo Tigera w Masters byłoby naszym najgorszym wynikiem ze wszystkich turniejów golfowych, odkąd zaczęliśmy zdecydowanie w Stanach Zjednoczonych”, powiedział Jay Croucher, szef działu handlowego w PointsBet.

30 marca firma sportowa Circa Sports z Las Vegas opublikowała kursy tak/nie, czy Woods zagra w Masters w zasadzie typu pick ’em. Następnego dnia kursy na Tak wzrosły do ​​-1000 i wzrosły do ​​2000, zanim bukmacher w tym tygodniu zdjął je z planszy.

„Kiedy założyliśmy stent, absolutnie nie mieliśmy zamiaru go wygrać” – powiedział ESPN dyrektor ds. operacji sportowych w Circa, Jeffrey Benson w bezpośredniej wiadomości w mediach społecznościowych. „Celem, kiedy rezerwujesz te rzeczy, jest nie zginąć”.

Benson napisał na Twitterze, że Circa straci „ładny, ładny dom”, jeśli Woods wygra w tym tygodniu.

READ  Bliźniacy umieszczają Carlosa Correę na Covid IL

Woods jest małym słabszym (+110), który trafił do SuperBooka w Westgate Las Vegas. Jeff Sherman, wiceprezes ds. zarządzania ryzykiem i specjalista od kursów golfowych w SuperBook, powiedział, że przyjmował zakłady od ostrych bukmacherów po obu stronach lasu.

„W końcu jego powrót do zwycięstwa w 2019 roku, myślę, że prawdopodobnie daje ludziom nadzieję, że coś takiego może się powtórzyć” – powiedział Sherman. „Jestem pewien, że właśnie dlatego widzisz to, co my teraz widzimy”.

Zapytany, co sądzi o prawdziwych szansach Woodsa na wygranie Masters, Sherman odpowiedział, że 200-1.

Jan Ram (10-1) i Thomas (12-1) są faworytami w większości książek sportowych. Dustin Johnson (16-1, Brooks Kopka (18-1), Cameron Smith (18-1) i Scheffler (18-1) zapewnili golfistom przewagę 20-1 nad Caesars Sportsbook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *