Arch Manning zobowiązuje się do kontraktu z Teksasem: Pięciogwiazdkowy rozgrywający, pierwszy potencjalny gracz, który wyląduje z szybkim poborem

załoga łukuGracz nr 1 w klasie e-sportowej 247 z 2023 r. zrobił ogromne fale w czwartek, kończąc swoją szybką rekrutację i deklarując swoje zaangażowanie w Teksas W trakcie Alabama A Gruzja. Siostrzeniec legendarnych rozgrywających Peytona i Eli Manninga oraz wnuk College Football Hall of Famer Archie Manning, Manning jest najgorętszym faworytem od czasów Trevora Lawrence’a i Justina Fieldsa.

„Oddany na University of Texas. #HookEm” – ogłosił Arch Manning w tweecie.

Dzwoniący na sygnał rzucił 6 stóp-4, 215 funtów Isidore Newman High School w Nowym Orleanie, Manning na 6307 jardów i 81 przyłożeń i rzucił się na kolejne 19 klas w ciągu trzech sezonów.

Jest jednym z siedmiu potencjalnych graczy i trzech rozgrywających z doskonałą oceną 1,0000 na 247Sports Composite, dołączając do kolejnej pary teksańskich graczy Vince Young i Quinn Ewers.

Według analityka ds. zatrudnienia z 247Sports, Coopera Petangi, Manning nie tylko posiada „wszystkie fizyczne narzędzia wymagane od rozgrywającego”, ale także wykazuje „wyjątkową intuicję i świadomość, demonstrując umiejętność prowadzenia i poruszania się po grze na bardzo wysokim poziomie. „

Nabycie Manninga Kontynuuje gorący trend rekrutacyjny trenera Teksasu Steve’a Sarkissiana, który wyraźnie sprawia, że ​​Longhorns jest miejscem docelowym dla głośnych rekrutów. Sark niedawno dołączył do Ewersa, byłego rozgrywającego Ohio State, byłego pięciogwiazdkowego rekruta, byłego ciasnego członka Alabamy Jalila Billingsleya i kilku innych gwiazd, aby przenieść się do Austin w Teksasie, gdy próbuje uzupełnić wyczerpany skład.

Z Ewersami na kampusie i czterogwiazdkowym Malikiem Murphym, dzwoniącym numer 12 w klasie 2022, już w pokoju centralnym, na horyzoncie jest wielka rywalizacja o przyjęcie otwierające w 2023 roku, bez względu na to, jak dobrze Ewers radzą sobie w tym sezonie. po raz pierwszy od wieków.

Pracując pod okiem trenera Alabamy, Nicka Sabana w 2019 i 2020 roku, Sarkissian przekonał się na własne oczy, jak by to było zdobywać talenty najwyższego szczebla i konkurować z nim w praktyce z jak największą liczbą najlepszych graczy. Układanie rozgrywających – i wszystkich kluczowych graczy – jeden na drugim, tworzy kulturę rywalizacji, której potrzebują zespoły mistrzowskie.

READ  MLB Wild Card: Phillies to jedna z najlepszych drużyn w baseballu od czasu kontuzji Bryce'a Harpera

Chociaż Manning traci okazję do gry dla SEC w Alabamie i Georgii, skończy grać w lidze, gdy Texas (i Oklahoma) zakończą przejście z Wielkiej 12 przed sezonem 2025, kiedy Manning wejdzie po raz trzeci. ogólny.

Rodzina Manning grała rekruta Archa w pobliżu kurtki, starannie dobierając słowa publicznie, jednocześnie upierając się, że decyzja należy do samego Archa. W końcu Arch wydawał się wybierać Teksas zamiast Georgii po tym, jak Alabama scementowała plan awaryjny z zaangażowaniem rozgrywającego w 2023 roku Eli Holsteina w zeszłym miesiącu.

Jednak Manning kontynuował oficjalne wizyty we wszystkich trzech szkołach w czerwcu z przerwą w pracy w Teksasie w ostatni weekend. W mocnym finale z Manningiem Longhorns przyjął również niedzielne zobowiązanie od kolegi z drużyny z liceum, trzygwiazdkowego Willa Randle’a.

Jako kierownik rekrutacji 247Sports Steve Weltfung wskazany W siedzibie CBS Sports po wizycie Manninga w Teksasie Longhornowie nie zwerbowali kolejnego rozgrywającego w klasie 2023. „Steve Sarkissian i jego firma byli w Arch Manning od samego początku” – powiedział Weltfung.

To zaangażowanie na rzecz Manninga opłaciło się w dużej mierze dzięki zaangażowaniu Manninga w program, który ma na celu powrót do dawnej świetności. Longhornowie zdobyli 10 zwycięstw tylko raz w ciągu ostatnich 12 sezonów, od szczytu kadencji Macka Browna w 2000 roku.

Ale dzięki najwyższej klasy obiektom, solidnemu wzmocnionemu wsparciu i solidnej historii, Teksańczycy mają wszystkie zasoby potrzebne do konkurowania o tytuły krajowe. Teraz mają też rozgrywającego z pokolenia na pokolenie, który może przybliżyć program o krok do prawdziwego „powrotu” w sposób, w jaki wielu fanów Teksańczyków pragnie doświadczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *