Ariana Grande i reżyser Jon M. Chu dzielą się emocjonalnymi wiadomościami – ostateczny termin

the zło Zdjęcia do musicalu są już zakończone, a Ariana Grande uczci tę chwilę, dzieląc się swoją wdzięcznością.

W swoim poście w Instagram Stories „Tak i?” Piosenkarka podziękowała ekipie filmowej po ukończeniu głównych zdjęć.

„To była naprawdę ogromna produkcja, w której tak wielu niesamowitych ludzi ciężko pracowało w każdym dziale” – napisała. „Każdy, kto pracował nad tymi filmami, był nie tylko absolutnie najlepszy w tym, co robił, ale także sprawiał, że każdego dnia przez ponad rok czuliśmy się niesamowicie bezpiecznie… mili, troskliwi i inspirujący każdego dnia, jakby zawsze byli pierwsi”.

Grande wcieli się w Glindę w filmowej adaptacji musicalu na Broadwayu, który został podzielony na dwie części, a premiera pierwszej części zaplanowana jest na 27 listopada tego roku.

„Nie rozumiem, jak coś o wiele większego od nas wszystkich może wydawać się tak intymne, małe i ciepłe, ale zaczyna się od góry” – kontynuowała Grande. „Ja tak zrobiłem [Jon M. Chu]. Mam tak wiele historii, którymi nie mogę się doczekać, żeby je podzielić, ale szczerze mówiąc, w tej chwili moje serce odczuwa fizyczny ból, którym nigdy więcej nie będę się dzielić z tą ekipą. Dziękuję za Twoją błyskotliwość oraz za liczne dłonie i uściski po drodze.

Ariana Grande udostępnia wiadomość w Instagram Stories po sesji zdjęciowej na okładkę filmu

Ariana Grande dzieli się wiadomością w Instagram Stories po sesji na okładkę „Wicked”.

Historie na Instagramie @arianagrande

Reżyser udostępnił także post na Instagramie, w którym dziękuje wszystkim zaangażowanym w produkcję.

Następnie zamknij oczy. „Uderz piętami 3 razy i pomyśl sobie…” Cho podpisała post głównym zdjęciem sylwetek Elphaby i Glindy.

„Dziękuję wspaniałej ekipie, obsadzie i [Universal Pictures] „Wspierać najbardziej ambitną produkcję filmową, w jaką kiedykolwiek brałem udział lub, szczerze mówiąc, kiedykolwiek widziałem” – dodał Chu. „Zbudowaliśmy prawdziwy Munchkinland! Wielopoziomowy kampus! Chodziłeś i robiłeś zakupy w prawdziwym Szmaragdowym Mieście i spotkałeś prawdziwą głowę czarodzieja, która porusza się w czasie rzeczywistym!”

READ  Legacy otrzymuje zmianę tytułu od Jamesa Gunna

Cho podziękował także obsadzie musicalu za „szalony śpiew na żywo”, w skład której wchodzą Cynthia Erivo w rolach Elphaby, Grande, Jonathan Bailey, Michelle Yeoh, Jeff Goldblum, Ethan Slater, Faye Dunaway, Marissa Pudi, Bronwyn James, Kayla Settle i Aaron. Teo.

„Przez większość roku szczęka była na podłodze, a serce w chmurach” – kontynuowała Cho. „Aparaty zaczęły pracować tutaj, w Londynie, w listopadzie 2022 r., a teraz, w styczniu 2024 r., oficjalnie zakończono nasze główne zdjęcia. Uff. Wydech. Zamknij oczy. I kliknij. Kliknij. Kliknij”.

Pierwsza część filmu ukaże się jeszcze w tym roku. Złoczyńca, część druga Premiera zaplanowana jest na 26 listopada 2025 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *