Arizona Coyotes za pocięcie Alexa Galchenuka, który został aresztowany w tym tygodniu

On gra

Arizona Coyotes podjęli kroki w czwartek, aby zwolnić Alexa Galcheniuka w niecałe dwa tygodnie po powitaniu go w drużynie po raz trzeci.

Galchenuk, który podpisał kontrakt z drużyną w dniu otwarcia bezpłatnej agencji 1 lipca, został aresztowany 9 lipca pod zarzutem pobicia i ucieczki z prywatnej posesji, zakłócania porządku, nieposłuszeństwa, stawiania oporu przy aresztowaniu oraz gróźb lub zastraszania. wydział policji w Scottsdale w Arizonie. Rzecznik potrąconego i uciekającego powiedział, że doszło tylko do uszkodzeń mienia i bez obrażeń.

the powiedział kojot Dawali Galchenyukowi bezwarunkowe zwolnienie w celu rozwiązania jego kontraktu i nie chcieli więcej komentować.

Stowarzyszenie Graczy NHL powiedziało, że „dokonuje przeglądu tej sprawy”.

Samoloty: Zespół jest „całkowicie zawstydzony” incydentem z gorącym mikrofonem

Śledzenie salda: Wiadomości i analizy dotyczące podpisów i umów

Galchenyuk, lat 29, z numerem 3 w drafcie w 2012 roku przez Montreal Canadiens, podpisał kontrakt z Dwustronna umowa na rok To dałoby mu 775 000 $ w NHL i 225 000 $ w American Hockey League.

Wcześniej grał z Coyotes w sezonach 2018-19 i 2021-22.

W zeszłym sezonie rozegrał 11 meczów z Colorado Avalanche i 42 z ich filią AHL. The Avalanche sprzedali go Ryanowi Johansenowi z Nashville, a Predators pozwolili mu odejść do wolnej agencji.

Galchenyuk, który ma na swoim koncie 354 punkty w 654 meczach w karierze, po wygaśnięciu kontraktu zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem.

READ  Chiefs grają z Dolphins we Frankfurcie na meczu Niemcy 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *