Automatyczne trafienie pozostawia Red Sox, Braves remis

NORTH PORT, Floryda — Jak ważne jest dostosowanie się zarówno miotaczy, jak i pałkarzy do nowych zasad pomiaru czasu narzutu w baseballu, było oczywiste w sobotnie popołudnie, kiedy automatyczne uderzenie przypieczętowało remis 6: 6 między Braves i Red Sox na CoolToday Park.

Sędzia płytowy, John Lipka, zakończył mecz, kiedy wydał automatyczny strajk z załadowanymi bazami, dwoma autami i pełnym odliczeniem przeciwko drugiemu bazowemu Braves, Calowi Conleyowi. Lipca orzekł, że Conley nie był gotowy do uderzenia w odpowiednim momencie.

Przepisy, które są wdrażane na sezon 2023, stanowią, że pałkarz musi znajdować się w polu karnym i ostrzegają miotacza, gdy na zegarze będzie osiem sekund. Łapacz musi znajdować się w polu karnym za bazą domową z dziewięcioma sekundami na zegarze, stojąc lub kucając.

Mieszanka powinna być gotowa sama – nie zależy od kucania. Tak więc, jak potwierdził przedstawiciel ligi, podjęto właściwą decyzję.

„To są rzeczy, które mówią ci, dlaczego zaczęliśmy to teraz”, powiedział menedżer Braves, Brian Snitker. „Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Ten przykład pokazuje, co może się wydarzyć.”

Odciążający Red Sox Robert Kwiatkowski był gotowy na kopcu, gdy łapacz Elijah Marrero był lekko poza talerzem, poprawiając coś na nadgarstku, gdy licznik czasu narzutu osiągnął osiem sekund. Lipka rozłożył ręce i wskazał na Conleya, który zmierzał w stronę pierwszej bazy, myśląc, że wezwano mechaniczną czwórkę.

„Rozmawialiśmy o tym”, powiedział menedżer Red Sox, Alex Cora. „Patrzyliśmy na zegar i mówiliśmy:„ Coś się tu wydarzy ”. Właściwie, ponieważ Elle wypadła 3-2, dwa razy, powiedział do graczy, biegacze idą, idźcie pierwsi. Ale musi wrócić na dziewięć sekund przed końcem. Wtedy to się stało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *