Barany i Bengal ścierają się w Super Bowl

Rams pokonał San Francisco 49ers 20-17 w meczu o mistrzostwo NFC w niedzielę wieczorem, zdobywając prawo do zmierzenia się z początkującym Bengalem, który wcześniej pokonał faworyta Kansas City Chiefs 27-24 w mistrzostwach AFC w niedzielę. Sporty.

A co to za gry, obaj gryzienie paznokci do samego końca, trochę rollercoasterów po drodze – jak Play-offy dywizji Poprzedni

Barany były na poziomie 17-17 z 49, zanim strzeliły gola na 1:46 minuty przed końcem meczu. Sean McVeigh zabiera Ramsów na swój drugi Super Bowl jako główny trener drużyny w ciągu pięciu lat. Były rozgrywający Detroit Lions, Matthew Stafford, zmierza do swojego pierwszego meczu o mistrzostwo NFL w swoim pierwszym sezonie w Los Angeles.

McVay i 49ers Kyle Shanahan zostali zatrudnieni jako główni trenerzy swoich drużyn w 2017 roku.

The Rams zagrają w Super Bowl na swoim stadionie Sophie, drugiej drużynie gospodarzy, która będzie gospodarzem mistrzostw. Tampa Bay Buccaneers jako pierwsi zrobili to na Raymond James Stadium w zeszłym roku.

Upstart Bengal tracił siódemki w pierwszej połowie, ale wrócił w drugiej połowie, aby wyrównać mecz, a następnie wygrać przez cel z pola w dogrywce.

Prowadzeni przez rozgrywającego drugiego roku Joe Burroughsa, Bengalczycy już trzeci rok z rzędu wykorzystali swoje szanse na grę w Super Bowl.

Drużyna z Ohio jedzie teraz na pierwszy Super Bowl od 1989 roku.

The Chiefs objęli prowadzenie w pierwszej kwarcie i pojawili się na drodze do pokonania Bangladeszu, prowadząc na koniec drugiej kwarty 21:3.

Rozgrywający z Kansas City, Patrick Mahoms, był w dobrej formie, a atak zespołu zagrał niemalże w pierwszej połowie, dopingując wiwatującą publiczność na stadionie GEHA Field na Arrowhead Stadium.

Ale pierwsi wyjdą na prowadzenie 21-3. Bengalczycy zdobyli przyłożenie w pierwszej minucie pierwszej połowy, uzyskując 21-10, a pod koniec pierwszej połowy postawili mocny przystanek w defensywie.

READ  Źródła policyjne: Mężczyzna, który zachowywał się chaotycznie w metrze, zmarł po tym, jak pasażer go udusił

Bengals rozpoczęli trzecią kwartę dwoma mocnymi postojami w defensywie i ofensywą szefów dużej mocy przeciwko Mahomesom, po których nastąpił cel z pola i awans na 21-13. Następnie, po stracie Chiefs, Bengals zremisował mecz z przyłożeniem i dwupunktową zmianą na koniec trzeciej kwarty.

Jednak pod koniec regulaminu liderzy wrócili i wyrównali mecz na polu Harrisona Butkera, ustanawiając trzeci mecz o tytuł AFC w historii NFL na dogrywkę.

Liderzy wygrali rzut monetą w dogrywce, ale Mahomes przejęli pierwsze posiadanie jego drużyny. To był cel drużyny bengalskiej.

Drużyna bengalska nigdy nie wygrała Super Bowl i po raz pierwszy Jack Taylor został głównym trenerem drużyny Super Bowl. Taylor był trenerem rozgrywających, gdy na LIII pojawił się Los Angeles Rams Super Bowl.