Las Vegas Raiders spodziewa się, że zatrudni Josha McDanielsa z New England Patriots jako trenera, a Dave’a Zieglera jako dyrektora generalnego

Las Vegas Raiders zatrudnili byłego dyrektora kadry New England Patriots Dave’a Zieglera jako dyrektora generalnego w niedzielę i oczekuje się, że zatrudni koordynatora ofensywy Patriots Josha McDanielsa jako nowego głównego trenera, poinformowały źródła Adama Scheftera z ESPN, w ramach umowy pakietowej.

Jak podają źródła, Raiders i McDaniels wciąż finalizują kontrakt.

44-letni Ziegler, dyrektor personalny Patriots, zastępuje Mike’a Mayocka, który został zwolniony na początku tego miesiąca. Przeprowadził wywiad z Raiders na początku stycznia.

McDaniels, który był głównym trenerem Denver Broncos przez dwa sezony (2009-10), przeprowadził w sobotę rozmowę kwalifikacyjną na temat pracy trenera Raiders.

Jon Gruden zrezygnował z funkcji głównego trenera Raiders w październiku. 11 po doniesieniach, że e-maile, które napisał, zanim został zatrudniony przez Raiders w 2018 roku, zawierały język rasistowski, mizoginistyczny i antygejowski. Rich Bisaccia awansował na tymczasowego trenera i poprowadził Raiders do miejsca z dziką kartą, dopiero po drugim występie w playoffach Raiders w ciągu ostatnich 19 sezonów.

Bisaccia została pozdrowiona w niedzielę w mediach społecznościowych przez obu rozgrywających Derek Carr i obronny koniec Maxx Crosby. Carr napisał na Twitterze, że Bisaccia był „fenomenalnym trenerem i jeszcze lepszym liderem”, podczas gdy Crosby napisał na Twitterze, że „nie może powiedzieć, jak bardzo ten człowiek wpłynął nie tylko na mnie, ale na wszystkich w tym budynku”.

45-letni McDaniels miał 11-17 lat w swoich dwóch sezonach w Broncos. Został zwolniony po 13 tygodniu w 2010 roku, po tym, jak Broncos rozpoczęli 3-9. McDaniels rozpoczął swoją kadencję w Broncos 6-0, zanim przeszedł 5-17 w swoich ostatnich 22 meczach.

READ  Nominacje do nagrody Emmy 2022: Aktualizacje na żywo

Przyjął posadę głównego trenera Indianapolis Colts w 2018 roku, ale potem postanowił jej nie brać. Colts ogłosili zatrudnienie, ale McDaniels nigdy nie przyjechał do miasta i Colts powiedzieli, że byli „zaskoczeni i rozczarowani” tą decyzją. Frank Reich został później zatrudniony do wypełnienia tego wakatu.

McDaniels był najdłużej działającym koordynatorem ofensywy w tej samej drużynie w NFL. Od 2012 roku piastował stanowisko w Nowej Anglii.

Z jego 21 sezonów w NFL, 18 odbyło się w Nowej Anglii, co obejmuje jego początkowy okres od 2001 do 2008 roku. McDaniels służył również jako St. Koordynator ofensywny Louisa Ramsa w 2011 roku.

Trener Patriotów, Bill Belichick, niedawno przekazał McDanielsowi godny uwagi komplement, porównując go do wieloletniego przyjaciela i obecnego trenera Uniwersytetu Alabama, Nicka Sabana, jeśli chodzi o jego zrozumienie obowiązków każdego zawodnika na boisku.

McDaniels odegrał kluczową rolę w rozwoju początkującego rozgrywającego Mac Jones w 2021 roku.

McDaniels konsekwentnie powtarzał w ostatnich latach, że jego celem jest ponowne zostanie głównym trenerem, ale był też wybiórczy w kwestii tego, jakie możliwości go kuszą. Kluczowym czynnikiem była możliwość współpracy z szefem personelu, z którym dobrze się zna, a Ziegler pasuje do tego zadania.

Ziegler otrzymał swoją pierwszą posadę kadrową w NFL pod wodzą McDanielsa w Broncos w 2010 roku. Obaj studiowali na Uniwersytecie Johna Carrolla w Ohio i byli kolegami z drużyny piłkarskiej Blue Streaks.

Ziegler spędził trzy sezony w Denver, zanim udał się z McDanielsem do Nowej Anglii w 2013 roku. Wspiął się od asystenta dyrektora personelu pro do dyrektora personelu pro, a następnie był asystentem dyrektora personelu graczy przed objęciem obowiązków dyrektora personelu graczy w 2021 roku.

Trener Patriots, Bill Belichick, który w 2021 roku został wybrany Najlepszym Pro Football Writers of America’s Executive of the Year, wielokrotnie w trakcie sezonu zauważył, że Ziegler kierował personelem.

READ  Senacka Komisja Sądownictwa do zbadania twierdzenia byłego prokuratora USA, że Trump DOJ naciskał na swoje biuro, aby „pomóc im politycznie”

Konsultant ds. skautingu Eliot Wolf, który w tym sezonie poza sezonem przeprowadzał wywiady z kilkoma GMami, często towarzyszył Zieglera podczas meczów i jest kandydatem do wypełnienia jego pustki.

Mike Reiss z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *