„Batman” Wings za 5,3 miliona dolarów na morzu, ustanawia rekordy WB – ostateczny termin

Warner Bros./Stolica’s Ordynans Po prostu zaczął rozkładać skrzydła na zewnątrz i zaczął biec Międzynarodowa kasa biletowa całkowity 5,3 miliona dolarów Ponad dwa dni i tylko osiem rynków. ten Matt Reeves-Orientacja Robert Patterson– Starer dodaje dziś 47 rynków i 19 kolejnych rynków w piątek.

Po debiucie za 1,7 miliona dolarów w Korea We wtorek — i korzystając ze święta państwowego — był to najlepszy dzień premiery Warner Bros. podczas pandemii, drugi najlepszy debiut Batmana od tego czasu. Mroczny rycerz powstajei jak dotąd najlepsza branża w kraju na rok 2022.

Oferta kontynuowana w środę z Francja Od 1,4 miliona dolarów. Wliczając zapowiedzi, cena rynkowa wynosi 2,1 miliona dolarów, co jest najlepszym otwarciem roku i największym otwarciem pandemii dla filmu Warner Bros. Wyniki są na tym samym poziomie co Mroczny rycerza wcześniej Wydma (+42%) i Aquaman (+72%).

w SzwecjaA Ordynans Zarobki wyniosły 414 000 $ w środowy dzień otwarcia, czyli o dobre 28% więcej niż Mroczny rycerz I ponad dwukrotnie więcej Wydma.

Indonezja dał Ordynans 91% udziału w rynku w środę z 362 000 $ za najlepszy występ Batmana w historii, a także najlepszy epicki występ w WB.

Belgia Przyniósł Gotham 193 000 $, a PLF stanowiły 42% dnia otwarcia. Wyniki są na równi z Mroczny rycerz i 42% więcej Wydma.

Liczby są ogólnie zachęcające, gdy zbliżamy się do weekendu na bardzo oczekiwanym filmie. Nadal trzeba wziąć pod uwagę przeciwne wiatry z Covid: które części Australii Zachodniej są dotknięte, a które części Australii Zachodniej borykają się z powodziami.

Jak zawsze, gdy wejdziemy w wszechobecny weekend, przyjrzymy się lepiej.

READ  Nie pójdzie na kompromis Kim Kardashian w kwestii edukacji dzieci, porównując byłą żonę do Marilyn Monroe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *