Ben Affleck i inne gwiazdy rezygnują ze swoich nieruchomości, oto ile zarabiają na sprzedaży

Ceny domów w USA nadal rosły pomimo rosnących oprocentowań kredytów hipotecznych. Według National Association of Realtors (NAR) mediana ceny domu skakała prawie co miesiąc w 2022 roku. Na przykład w czerwcu osiągnęła rekordowy poziom 413 800 USD przed spadkiem do 389 500 USD w sierpniu.

W zeszłym tygodniu oprocentowanie kredytów hipotecznych przekroczyło 7 procent, osiągając najwyższy poziom od 2002 roku. Według raportu Freddiego Maca, oprocentowanie kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu zwiększyło się do 7,08 procent, z 6,94 procent w poprzednim tygodniu i 3,14 procent w poprzednim roku. .

„Przy utrzymującej się inflacji konsumenci widzą rosnące koszty na każdym kroku, powodując dalszy spadek zaufania konsumentów w tym miesiącu”. Sam Khatergłówny ekonomista Freddie Mac, powiedział w oświadczeniu.

„Wielu potencjalnych nabywców domów decyduje się poczekać i zobaczyć, gdzie skończy się rynek mieszkaniowy, co spowoduje dalszy spadek popytu i cen domów” – dodał Khater.

Tymczasem celebryci w USA są zajęci robieniem wielkich ruchów na rynku nieruchomości. Oto niektóre z celebrytów, którzy wystawiają swoje nieruchomości w atrakcyjnych cenach.

Przeczytaj także: Jak inwestowanie w nieruchomości właśnie stało się łatwiejsze

Gospodarz „Celebrity IOU: Joyride” Mrówki Mówi się, że planuje sprzedać swój samochód Domek na plaży Laguna 3,3 miliona dolarów. Anstead kupił dom za 2,8 miliona dolarów w 2021 roku.

Domek ma powierzchnię 1968 stóp kwadratowych i został zbudowany w 1929 roku. Dom położony jest na powierzchni 6925 stóp kwadratowych nad Woods Cove. Dom wychodzi na wyspę Catalina i wybrzeże.

Gwiazda „Harry’ego Pottera” Daniel Radcliffe Niedawno sprzedał swoje mieszkanie na Manhattanie za 5,3 miliona dolarów.

Zakupiony przez Radcliffe za 4,9 miliona dolarów w 2008 roku, mieszkanie ma powierzchnię 2445 stóp kwadratowych. Udogodnienia w budynku w dawnym domu Radcliffe’a obejmują usługi konsjerża i konsjerża, siłownię, parking na miejscu, przechowalnię rowerów oraz pokój zabaw dla dzieci.

READ  Bitcoin i Ether szybują w górę, gdy Fed ogłasza nowy program pożyczek awaryjnych dla banków

gwiazda Hollywood Ben Affleck Niedawno sprzedał swój dom o powierzchni 13500 stóp kwadratowych za 30 milionów dolarów nieznanemu nabywcy. Nieruchomość posiada siedem sypialni, dziewięć łazienek, siłownię, salon wystawowy i spa.

Affleck kupił dom za 19,2 miliona dolarów w 2018 roku. Affleck przeprowadził się do swojego nowego domu z żoną, Jennifer Lopezi pięciu synów.

Gwiazda serialu „Dallas” Patryk Duffy Planuje sprzedać swoją posiadłość nad rzeką Rouge niedaleko Medford w stanie Oregon. Aktor prosi o 14 milionów dolarów za swoją posiadłość o powierzchni 383 akrów.

W domu o powierzchni 3010 stóp kwadratowych znajdują się cztery sypialnie i cztery łazienki. Posiadłość Duffy’ego obejmuje 100 akrów nawadnianej ziemi i jednoakrowe prywatne jezioro. Nieruchomość posiada również kabinę spa, grotę winną, domek przy basenie, duży ogród oraz 2 pensjonaty.

Aktorka Sandra Bullock Planuje sprzedać swoje nieruchomości za 6 milionów dolarów. Posiadłość składa się z trzech działek w Valley Center w Kalifornii, około 40 mil na północny wschód od San Diego, na obszarze 91 akrów.

Kupiła ziemię w 2007 roku za nieznaną kwotę. Nieruchomość oferuje apartamenty z czterema sypialniami obok sadów awokado i cytrusów. Główny dom ma powierzchnię 6000 stóp kwadratowych.

Polityk Mitt Romney Niedawno sprzedał swój hostel w Utah za 11,5 miliona dolarów. Górska posiadłość znajduje się w Deer Valley w Park City. Romney kupił nieruchomość w 2013 roku za ponad 9 milionów dolarów.

Rozłożone na powierzchni 8700 stóp kwadratowych i Nieruchomość posiada sześć sypialni i 7,5 łazienek.

Planujesz inwestować w nieruchomości dla pasywnego dochodu? Oto jak możesz zainwestować w dom do wynajęcia za jedyne 100 USD.

Zdjęcie: dzięki uprzejmości Jage Skidmore na flickr

Nigdy nie przegap alertów w czasie rzeczywistym o swoich akcjach – dołącz Benzinga Pro Bezpłatny! Wypróbuj narzędzie, które pomoże Ci inwestować mądrzej, szybciej i lepiej.

READ  Nowy raport sugeruje, że Daniel Snyder prawdopodobnie nie będzie sprzedawał liderów

© 2022 Benzinga.pl. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *