Ben Rice przeszedł do historii, stając się pierwszym debiutantem drużyny New York Yankee, który w jednym meczu zdobył trzy home runy

Luke’a Halesa/Getty Images

Ben Rice miał niezapomniany dzień po wielkim zwycięstwie drużyny New York Yankees nad Boston Red Sox.CNN

przybysz Ben Rice miał niezapomniany dzień, kiedy zdobył trzy home runy w imponującym zwycięstwie 14-4 nad New York Yankees. powodzenie W sobotę przeciwko Boston Red Sox.

Według Elias Sports Bureau Rice stał się pierwszym studentem pierwszego roku, który zdobył trzy home runy na raz. gra Dla Jankesów.

„Z pewnością nigdy nie zapomnę tego dnia” – powiedział Rice po meczu ligi MLB. „To dla nas ważne zwycięstwo, dobre zwycięstwo i jestem podekscytowany, że zmierzymy się z drużyną z mojego rodzinnego miasta. Jest więc całkiem fajnie.

Yankees rozpoczęli mecz znakomicie, gdy 25-letni debiutant w końcówce pierwszej rundy wykonał ogromny home run na prawe boisko.

„Co za mecz. Oczywiście wyszliśmy na boisko i nadaliśmy ton w pierwszej rundzie, strzelając homerem, a potem zorganizowaliśmy wspaniały dzień” – powiedział menadżer New York Yankees Aaron Boone. Reporterzy Wielki dzień Rice’a po meczu.

„Wielki czas.”

Pamela Smith/AP

Rice zdobył trzy home runy w wygranym 14:4 meczu z Red Sox.

W górnej części piątej rundy Rice strzelił jeszcze więcej, zdobywając trzy runy u siebie i dając Yankees prowadzenie 10-4.

Niesamowity występ Rice’a osiągnął punkt kulminacyjny w siódmej rundzie, kiedy to rozbił swój trzeci home run tego dnia i drugi home run z trzema runami.

„Zdobył trzy bramki jednego dnia – nigdy nie zapomni, a ludzie tutaj prawdopodobnie nie” – dodał Boon.

Po trzecim home runie tego dnia Rice został wyprowadzony przez swoich doświadczonych kolegów z drużyny, którzy wypędzili go z ławki rezerwowych, aby przemówić do wiwatujących fanów na stadionie Yankee.

Rice zdjął hełm i pomachał do tłumu wiwatującego na cześć wschodzącej gwiazdy.

READ  Juror Juicy Smolet wyjaśnia, co zapieczętował Juicy Smolet

„Szczerze mówiąc, wszystko działo się tak szybko” – powiedział Rice, według MLB. „Myślę, że wciąż dobrze kończę home run. Szedłem po ziemiance i wtedy usłyszałem, jak wszyscy krzyczą na mnie, żebym coś zrobił. Nawet nie wiedziałem, o czym mówią, ale kiedy powoli mnie szli po schodach, powiedziałem: „O kurczę, całkiem fajnie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *