Benchmark Pixel 6a potwierdza Google Tensor i 6 GB pamięci RAM

Benchmarki nie są najbardziej wiarygodnym źródłem specyfikacji urządzeń ze względu na ich łatwą do podrobienia naturę. Jednak jedno z urządzeń Pixel 6a pojawiło się w ostatnich dniach i nie ujawniło niczego nieoczekiwanego na temat SoC, pamięci RAM ani czasu.

z powrotem w listopadziePoinformowaliśmy, że Pixel 6a będzie używał tego samego układu Tensor, co w Pixel 6 i 6 Pro. Informacje, które widzieliśmy wcześniej, identyfikują pierwszą generację SoC jako „GS101”, ale Google nie ujawniło jeszcze, jak będą oznaczane przyszłe wersje. Dodatkowo zauważyliśmy, że średni ranger 2022 ma wewnętrznie kryptonim „Bluejay”.

ten Geekbench Standard 5 (W poprzek MojaSmartCena) zawiera listę „Google Pixel 6a” – która Wyciek humorystyczny kolorowanka – jako model i identyfikator modelu, natomiast płyta główna to „bluejay”. Linijka chipa to „Sched_pixel”, który jest dołączany do innych urządzeń zasilanych przez Tensor.

Sekcja informacji o procesorze w teście jest identyczna jak w przypadku Pixel 6 i 6 Pro. To zawiera Dwa wysokowydajne rdzenie ARM Cortex-X1 o częstotliwości 2,8 GHz, jeden „środkowy” rdzeń A76 2,25 GHz i cztery małe/wysoko wydajne rdzenie A55.

Pod względem wydajności zarówno wyniki jednordzeniowe, jak i wielordzeniowe są w tym samym zakresie, co linia Pixel 6, co znowu nie jest zaskakujące.

Specyfikacja nowego Pixela 6a, z którego korzystamy dzisiaj, to 5,43 GB lub 6 GB pamięci RAM. To pasuje do Pixela 5a (i 4a), który zastąpi w składzie. To mniej niż 8 GB w Pixel 6 (i 12 GB w 6 Pro), co ma sens jako wyróżnik uwzględniający cenę i służy jako powód, dla którego ludzie chcą uaktualnić.

To wszystko, czego nauczyliśmy się od Pixela 6a, ale my Wspomniałem wcześniej w Konfiguracjach kamer.

Więcej o Pixelu 6a:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Złapał przemytnika pamięci i setki dysków SSD przyczepionych do jego pasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *