Bengalczyk Tyler Boyd zastanawia się nad zapłaceniem kary za spóźnienie, gdy fani NFL atakują Super Bowl

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Cincinnati bengalski szeroka przyszłość Tyler Boyd Powiedział, co ogląda wielu widzów w domu Energia W niedzielę myśleli po NFL Urzędnicy wykonali kontrowersyjną rozmowę w późnej fazie gry, ustępując miejsca miedziany kubek Zwycięskie lądowanie w grze

Boyd zerkał na dziennikarzy w prasie pomeczowej, zauważając brak rzutów karnych do późnych godzin gry – kiedy to miało największe znaczenie.

COOPER RAMMS KUPP wygrywa SUPER BOWL LVI

Tyler Boyd, po lewej, z Cincinnati Bengals przejmuje podanie na cztery jardy, gdy obrońca David Long z Los Angeles Rams blokuje się podczas drugiej kwarty meczu piłkarskiego Super Bowl LVI na stadionie SoFi w Englewood w Kalifornii Niedziela, luty 13, 2022.
(Keith Birmingham / MediaNews Group / Pasadena Star News za pośrednictwem Getty Images)

„Pod koniec dnia rozmawianie o tym nie jest moim zadaniem”, powiedział, „ale mam na myśli to, że zostałem przez to zraniony. Nie rzucali flag przez cały mecz”. Powinni byli po prostu pozwolić, aby to wpłynęło na sposób, w jaki grali przez cały mecz. Ale mam na myśli, że jest duża presja, kiedy [the game] zaraz się skończy. jest jak jest.”

Matthew Stafford podał do Cobba przyłożenie na odległość 1 jarda po trzech kolejnych trafieniach w obronie Cincinnati, w tym w zawieszeniu na bengalskim obrońcy Logana Wilsona na niewiele ponad minutę przed końcem.

Cooper Cobb, z prawej, z Los Angeles Rams, ucieka przed rozgrywającym Loganem Wilsonem, z lewej, z Cincinnati Bengals podczas czwartej kwarty meczu piłkarskiego NFL Super Bowl LVI na stadionie SoFi w Inglewood, niedziela, 13 lutego 2022 r.

(Zdjęcie: Keith Birmingham / MediaNews Group / Pasadena Star News za pośrednictwem Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

READ  Zamknięcie MLB: Poczyniono postępy, liga przedłuża narzucony przez siebie termin do godziny 17:00 czasu wschodniego we wtorek

Fani zabrali się na Twittera, aby podzielić się swoimi frustracjami z urzędnikami gry.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Bengalczycy byli drugą najmniej sankcjonowaną drużyną w lidze i mają najmniej rzutów karnych w tym sezonie.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.