Kapitan Destiny 2 Zavala, Lance Riddick, opowiada o przyszłości swojej postaci

Lance Riddick, aktor stojący za porucznikiem Danielsem w drut A Sharon the Doorman w filmach Johna Wicka jest także głosem jednej z najstarszych i najważniejszych postaci Destiny: dowódcy Titan Vanguard Zavali.

Riddick też jest zapalonym Los 2 gracz. I nie wstydzi się tego.

Od lat Reddick regularnie kontaktuje się z fanami Destiny na swoim osobistym Twitterze, udostępniając filmy Ma akta w swojej szafce lub Nagrywanie żądanych przez fanów czcionek za pomocą głosu postaci Zavali. ale z kapitanem Ostatnia bitwa Zavali ze śmiercią w sezonie Mukhtar – I Znani aktorzy wyrazili wyraźną chęć Bungie do zabicia Vanguardów – Zaczynam się martwić o przyszłość jednej z moich ulubionych postaci Fate’a.

W niedawnym wywiadzie z Destiny 2: Królowa Czarownic, nadchodzące rozszerzenie gry, zapytał dyrektora gry Joe Blackburna i kierownika projektu Blake Battle o to, jak obecność Riddicka w społeczności wpływa na jego postać. Czy miłość jego fanów do niego i jego pozorna miłość do fanów utrudnią zabicie przyszłego lidera wieży?

„Myślę, że ludzie kochają Lance’a Reddicka, my kochamy Lance’a Reddicka, kochamy Zavalę” – powiedział Blackburn. „Zdecydowanie uważam, że zawsze będziemy podejmować decyzje w oparciu o to, czego Destiny najpierw potrzebuje. Ale na pewno uwielbiamy mieć Lance’a nie tylko jako aktora podkładającego głos, ale także jako najlepszego ochroniarza. […] Oczywiście mamy plany co do Zavali – Zavala może pójść różnymi drogami – ale Lance jest bardzo wytrzymałym aktorem na swoim planie. […] To sprawia, że ​​drzwi są szeroko otwarte dla nas z Zavalą.

Zavala odgrywa dużą rolę w historii Destiny, ponieważ w zależności od sytuacji gra zarówno stabilnego biurokratę, jak i lidera poziomu. Trudno sobie wyobrazić, jak historia losu w „Sadze o świetle i ciemności” mogłaby się toczyć bez jego brzęczącego, pewnego siebie, a jednocześnie napiętego głosu w uchu. Wydaje się, że Blackburn o tym tutaj mówi. Chociaż jest z pewnością możliwe, że coś może się przydarzyć Zavali w dalszej części linii, wygląda na to, że może najpierw zająć się rozwojem postaci.

READ  Skyrim Co-Op Mod został wydany na PC, może obsługiwać ponad 30 graczy

Jednak zawsze jest ukłucie strachu o ukochanych bohaterów i o los, który może ich spotkać. Wysłałem więc cytat Blackburna do samego Riddicka, aby uzyskać jego opinię na temat przyszłości Zavali.

Cóż, przede wszystkim jest to zabawne, ponieważ podczas jednej z ostatnich sesji nagraniowych zapytałem ich, czy mnie zabijają” – powiedział Reddick w e-mailu do Polygon. Odpowiedzieli mu. (Oczywiście nie powiedziałbym, co to jest [winky-face emoji]). W każdym razie, pod pewnymi względami trudno jest mi ocenić charakter mojego Zavali na przestrzeni lat, ponieważ praca nad grą była dość niepewna przez resztę mojej kariery aktorskiej, ale także, mimo że prawie gram w Destiny każdego dnia (teraz nawet jestem częścią klanu), gdy tylko przechodzę przez każdą iterację gry, z czasem zapominam historię i po prostu skupiam się na sile, zdobywaniu świetnej broni i przedzieraniu się przez playlisty. Pod koniec dnia jestem po prostu wielkim fanem, który przypadkiem użyczył głosu jednej z postaci”.

Zdjęcie: Mat Hayward / Getty Images dla Activision

Kiedy Reddick mówi „ostatnie sesje nagraniowe”, nie jest jasne, czy miał na myśli nadchodzące sesje królowa czarownic Ekspansja czy coś w tym stylu po drodze. Biorąc pod uwagę liczbę trafień i „off” w jego nagraniach, możliwe jest również, że sesja nagraniowa, o której mówił, mogła już minąć w grze, być może wtedy, gdy Zavala miał prawie największe nagranie w zeszłym roku. Tak czy inaczej, miło jest widzieć, że głos Zavali jest w stanie zrelaksować się i odprężyć w sposób, w jaki jego postać nigdy nie była w stanie — nawet jeśli Reddick jako czarnoksiężnikpomimo kręcenia Titan Vanguard.

Zapytałem Reddicka, jak traktuje społeczność Destiny i dlaczego poświęca tyle czasu na rozmowę z nimi.

„Szczerze, komunikuję się z fanami Destiny inaczej, ponieważ wchodzą w interakcje ze mną inaczej niż moi pozostali fani” – powiedział. „Nie sądzę, że baza fanów jest koniecznie większa niż inne bazy fanów (zwłaszcza fani Johna Wicka i krzak wielbicieli), ale to oni są najbardziej dotknięci wścieklizną. I przez chwilę czułem, że nic innego, co zrobiłem w swojej karierze, nie jest dla nich ważne. To tak: „To Zavala i czasami może robić inne rzeczy, ale nie możemy się tym martwić! To Zavala!”

Chociaż Zavala nie zawsze był najpopularniejszą postacią w społeczności Destiny – częściowo ze względu na jego niechęć do latania i zemsty na Cayde-6 w opuszczony Reddick pomógł zmienić tę narrację, zajmując się graczami. Ale z tego, co słyszałem, Reddick zawsze lubił kontaktować się z graczami Destiny. Kilka lat temu usłyszałem plotkę o wolontariacie Reddick, aby pomóc Bungie wyłonić się Los 2 Do podekscytowanych fanów na stoiskach, aby zakończyć wywiad, zapytałem go, czy pamięta, jak to robił.

„Właściwie zrobiłem to dwa razy”, powiedział Riddick. „Byłem na pierwszym uruchomieniu w 2014 roku, a potem znowu, myślę, że to Vegas, kiedy oni wypuszczali Los 2. Właściwie jest moje zdjęcie na inauguracji z Commonem i Joe Manganiello. To była zabawa. Na pierwszej imprezie sporo grałem w tę grę. Nie byłem wtedy zbyt wielkim graczem, więc byłem wdzięczny, ale było fajnie. w Los 2 Na początku byłem bardziej skupiony na grze, więc dałem dużą prezentację na scenie. Czułem się trochę jak Steve Jobs, więc to było fajne. 🙂 Potem spotkałem wielu ludzi, którzy pracowali nad tworzeniem gier, a także ówczesnego dyrektora generalnego Bungie. To było wspaniałe.”

Reddick przerósł Zavalę i stał się drogim członkiem społeczności. Fani doceniają to, że popularny aktor i aktor głosowy kocha Destiny, a fani podzielają tę miłość. I chociaż nie wiem, gdzie postać Zavali pójdzie w przyszłości – chociaż mam duże nadzieje, że będzie w pobliżu przez długi czas – jasne jest, że Reddick zawsze będzie innym Strażnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *