Best Buy odbierze niechcianą technologię, sprzęt i pieniądze

Best Buy ogłosił w środę nową usługę recyklingu produktów i urządzeń technologicznych. Za 200 USD firma przyjdzie do Twojego domu i zabierze niechciane telewizory, monitory komputerowe, sprzęty kuchenne i inne.

Najlepsza oferta Autonomiczny transport na wynos Usługa obejmuje do dwóch dużych przedmiotów, takich jak zintegrowane komputery, telewizory różnych typów, kuchenki i lodówki. Przyjmują również nieograniczoną liczbę małych elementów technologii i sprzętu, takich jak laptopy, dyski twarde, konsole do gier wideo, konsole, kalkulatory i lokówki. Ale jest kilka rzeczy, których Best Buy nie chce, takich jak osiem starych utworów, dyski DVD i Blu-ray, oprogramowanie, gadżety, tostery i gofrownice. Zobacz pełną listę tego, co zrobi, a czego nie zrobi Best Buy tutaj.

Best Buy zaoferuje członkom 20% zniżki na usługę Najlepszy zakup Totaltechktóry obejmuje usługi takie jak dostęp do Geek Squad 24/7 i bezpłatną dwudniową wysyłkę za 200 USD rocznie.

Podczas gdy Best Buy faktycznie pozbędzie się starego telewizora i dużego urządzenia za 30 USD, a sprzętu fitness za 50 USD Jeśli kupisz zamiennik Ze swojej strony, Standalone Haul-Away nie wymaga dalszych zakupów, poza opłatą od 160 do 200 USD. Nie przyjmują również sprzętu fitness.

Oczywiście są tańsze sposoby na pozbycie się starej technologii i urządzeń. Istnieją bezpłatne programy recyklingu sprzętu i sprzętu, w tym programy rządowe, które umożliwiają pozostawienie produktów lub pozostawienie ich przy krawężniku. Najlepszy zakup ma pobierz program Daje Ci karty podarunkowe na maksymalnie trzy urządzenia i urządzenia nadające się do recyklingu dziennie. Możesz również przekazać produkty, zakładając, że nadal są przydatne.

Ale dla osób z ograniczeniami fizycznymi lub bez samochodów lub mieszkających w wysokich budynkach mieszkalnych, ciągną coś w rodzaju telewizor z dużym ekranem do projekcji tylnej Wyjście frontowymi drzwiami może być niemożliwe. Teraz oszczędź sobie bólu pleców i/lub podróży i zrób miejsce na nowy telewizor OLED oraz konto bankowe.

READ  Przewodnik The Verge po sprzedaży wczesnego dostępu z Amazon Prime

Ars Technica może otrzymać wynagrodzenie za sprzedaż z linków w tym poście poprzez Programy partnerskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *