Bethesda planuje podążać za Elder 6 Scrolls w Fallout 5

Ogromny mężczyzna w ciemnoszarej zbroi patrzy na ciebie, a za nim zdewastowane miasto.

obrazek: Bethesda

W opublikowanym dzisiaj wywiadzie dyrektor kreatywny Bethesdy Todd Howard ujawnił przyszłe plany studia, wyjaśniając po Zwoje Szejka 6 Wyjdź, to będzie następna gra studyjna opad 5, kolejny ważny wpis w postapokaliptycznej serii gier RPG firmy z otwartym światem. Jednak biorąc pod uwagę, ile czasu zajmuje Bethesdzie stworzenie tych dużych gier, nie oczekuj, że w najbliższej przyszłości ukaże się żadna z gier RPG.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z IGNHoward wyjaśnił bardzo jasno i szczerze, nad czym Bethesda Game Studios będzie pracowało w ciągu najbliższych kilku lat. W szczególności obecny plan ma się zakończyć rok 2023 gwiezdne pole I zacznij więcej pracować nad kolejnym wpisem w pliku starożytne zwoje seriaA Zwoje Szejka 6, który, jak wyjaśnił Howard, jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej. Wtedy studio skupi się na reperkusje 5.

„tak, Zwoje Szejka 6 W pre-produkcji” – wyjaśnił Howard – „I jak wiesz, zrobimy to opad 5 Potem nasza lista jest pełna.

Czytaj więcej: ludzki wynik opad 76katastrofalny start

Co ciekawe, Howard powiedział również, że Bethesda Game Studios ma kilka „innych projektów”, na które zespół patrzy „również od czasu do czasu”, ale nie powiedział, jakie są te gry, jak duże mogą być ani gdzie mogą spaść na linii czasu produkcji.

Żeby było jasne, to nie pierwszy raz, kiedy Howard się wypowiada opad 5. W rzeczywistości to nie pierwszy raz, kiedy się odzywa IGN O kolejnej grze z popularnej serii RPG. ostatni rok, Podczas innego wywiadu z outletemHoward wyjaśnił, że studio ma z grubsza pojęcie o tym, co opad 5 Byłoby, ale nie rozwinął się dalej ani nie podzielił się żadnymi szczegółami dotyczącymi gry.

Krople„To naprawdę część naszego DNA” – powiedział Howard. IGN W 2021 r. „Pracowaliśmy z innymi” [developers] Od czasu do czasu – nie mogę powiedzieć, co się stanie. Wiesz, mamy jedną stronę w Falloucie 5, co chcemy zrobić.”

Jednak wracając do tego wywiadu, Howard mniej jasno określił harmonogram. Teraz wiemy, że opad 5 Zostanie już wydany po Zwoje Szejka 6. To prawdopodobnie oznacza opad 5 Będzie gdzieś, och… powiedzmy, 2035. Jeśli masz szczęście.

Zwoje Szejka 6 Po raz pierwszy został oficjalnie ujawniony podczas E3 2018 z krótkim zwiastunem, a od tego czasu Nie słyszeliśmy nic więcej o grze. Ostatnia główna linia Krople Gra, Fallout 4Został wydany w 2015 roku.

Howard powiedział dziś IGN, że chciałby, aby te gry były szybsze i, podobnie jak wielu największych fanów studia, był sfrustrowany koniecznością czekania tylu lat między każdą grą. Ale dał jasno do zrozumienia, że ​​jest to część procesu i konieczne.

„Zabiera im to trochę czasu, chciałbym, żeby wyszli szybciej, już to robię” – przyznał Howard. „Staramy się tak bardzo, jak tylko możemy, ale chcemy, aby były jak najlepsze dla wszystkich”.

Teraz prawdziwe pytanie brzmi: czy Zwoje Szejka 6 lub opad 5 Czy w przyszłości pojawi się na konsolach PlayStation, czy będzie dostępny tylko na Xbox i PC? (Znam odpowiedź na to pytanie i Fanom Bethesdy, którzy grają tylko w gry na konsolach PlayStation, prawdopodobnie się to nie spodoba…)

READ  Galaxy S24 podobno otrzyma 7-letnie aktualizacje Androida

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *