Do rozszerzenia Nintendo Switch Online dodano trzy gry Sega Genesis

Wczorajsza zaplanowana konserwacja sugerowała, że ​​Nintendo zaktualizuje swój Switch Online Expansion Pack o kilka dodatkowych tytułów Sega Genesis/Mega Drive i z pewnością do usługi dodano jeszcze trzy gry.

Najnowsze dodatki obejmują światło krucjatyA Dzielnica Super Fantasy A cudzoziemski żołnierz. Oto kilka informacji na temat każdego z nich, dzięki uprzejmości Nintendo:

w cudzoziemski żołnierz, uznani deweloperzy z Treasure zapraszają cię do wcielenia się w rolę ptaka o stalowoskrzydłych skrzydłach w walce z 25 bossami. W tej wymagającej grze możesz nauczyć się nowej taktyki przy każdej porażce… lub skorzystać z tej przydatnej funkcji przewijania, aby opanować bieg!

Dzielnica Super Fantasy Czy prowadzisz zawsze atrakcyjną Opa-Opa przez osiem kolorowych planet!

w światło krucjatytakże z Treasure, Niech szlachta z miłością oświetla ci drogę przez RPG akcji.

Aby grać w te gry na swoim Switchu, oczywiście potrzebujesz członkostwa Nintendo Switch Online i subskrypcji droższego poziomu dodatku Expansion Pack.

Ta aktualizacja pojawia się po aktualizacji dodatku z zeszłego tygodnia, która dodała Nintendo 64 Classic F-Zero X. Co myślisz o tych tytułach? Czy wypróbowałeś już dodatek? tenJeśli chcesz komentować poniżej.

READ  Płyty główne Intel Z790 z obsługą pamięci DDR5-6800 i DDR4-5333 monitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *