Steve Curry cierpi na ból stopy w porównaniu z Celtics

Steve curry Opuścił drugą połowę porażki Golden State z Bostonem po kontuzji lewej stopy w zderzeniu z Celtics. Marcus Smart.

Curry przeszedł rezonans magnetyczny po potknięciem się poza kortem, a wyniki nie zostały opublikowane w czwartek wieczorem. wojownicy’ Draymond zielony Powiedział dziennikarzom po meczu, że nie spodziewa się, że Curry będzie w niedzielnym składzie przeciwko San Antonio Spurs.

Trener Warriors, Steve Kerr, poruszył problem ze Smartem podczas gry, gdzie w walce o luźną piłkę, Smart przetoczył się na nodze Curry’ego.

Kerr rozmawiał ze Smartem na boisku, wyrażając swoje niezadowolenie z gry. Po utracie domu 110-88, Kerr powiedział przez ESPN„Myślałem, że to niebezpieczna gra. Myślałem, że Marcus zagłębia się w Steve’a i właśnie to mnie zdenerwowało. Dużo szacunku dla Marcusa. Jest piekielnym graczem, zawodnikiem, zawodnikiem. Trenowałem go na Mistrzostwach Świata Puchar kilka lat temu. Rozmawialiśmy po meczu i jesteśmy dobrzy. Ale myślałem, że to niebezpieczna gra.

Zielony widział to inaczej.

„Spodziewam się, że Marcus Smart zagra tę grę” – powiedział Green. „Gra ostro. Nie nazwałbym tego brudną grą”.

Nie brzmiało to mądrze, jakby rozmowa, którą odbył z Kerrem, byłaby wielkim problemem. „Robi to, co zrobiłby każdy trener, każdy zawodnik, każdy, a to wspiera jego człowieka” Smart MassLiveNews powiedział. …Pod koniec rozmowy powiedział mi: „Jesteś jednym z facetów, których chcę w moim zespole”.

Teraz Warriors (47-23) czekają na wyniki bolesnego testu stóp Curry’ego.

READ  Rudy Gobert zawieszony przez Timberwolves przed meczem Lakersów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *