Bitcoin rośnie o 6%, Ethereum o 7%, gdy rynki stają się zielone

Po tygodniach bycia na czerwono, Bitcoin A Ethereum oni się wspinają.

Bitcoin, najwyższa kryptowaluta na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, wynosi 21 663 USD, co oznacza wzrost o prawie 10% w zeszłym tygodniu i 6% tylko w czwartek, zgodnie z danymi CoinMarketCap. Podobnie, Ethereum również odnotowało znaczące zyski, osiągając 1238 USD lub 7% w czwartek i 19% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Reszta rynku kryptowalut wydaje się podążać w ich ślady, z Solana Powyżej 4%, Polkadot 5%, Cardano około 3% oraz Dogecoin 3% wzrost w ciągu ostatnich 24 godzin.

Analityk Blockware, Joe Burnett, ma pewne przemyślenia na temat tego, co może się wydarzyć. Powołał się na relację Bitcoina z Nasdaq – która wzrosła o 5% w ciągu ostatnich pięciu dni – a także na niedawne wyprzedaże firm zbankrutowanych, takich jak Trzy udziały kapitałowe Utwórz „lokalne dno”.

„Ta wymuszona sprzedaż z pewnością przyczyniła się przynajmniej do lokalnego dna, z którego cena mogła wzrosnąć” – powiedział Burnett. Odszyfruj za pośrednictwem Twittera DM.

Z jego punktu widzenia Bitcoin przemysł wydobywczy Wpływa również na cenę kryptowaluty.

„Minęło 30 dni od kapitulacji górnika (według pasek zaznaczenia metryki) i istnieją oznaki, że prawdopodobnie wkrótce się skończy, jeśli cena nie spadnie dalej. „Ustępstwa górników zwiększają presję na sprzedaż w krótkim okresie, ponieważ górnicy likwidują swoje skarbce bitcoinów, aby kontynuować działalność”.

Trwająca zima w przestrzeni kryptowalut przyniosła kryptowaluty idź do zerawiele firm składa wniosek o bankructwoFala zwolnieniaoraz kryzys płynności. Czy ten nagły wzrost oznacza, że ​​obawy rynkowe ustępują?

Wydaje się, że Dan Heald z Krakena tak myśli, argumentując, że „masowe zarażenie” trwającym efektem domina – w którym upadek jednej firmy kryptograficznej wpływa na inną – zostało „powstrzymane” przez FTX, giełdę, której dyrektor generalny twierdzi, że nadal miliardy dolarów Aby w razie potrzeby rozprzestrzenić się na zagrożone firmy kryptograficzne.

Podobnie, Caleb Franzen, analityk Cubic Analytics, postrzega 200-dniową średnią kroczącą dla Ethereum i Bitcoina jako miarę, która – jeśli monety wzrosną nad nią – może sprawić, że inwestorzy zobaczą więcej środowiska.

Inni są mniej pewni siebie. Will Clemente, analityk Bitcoin w firmie wydobywczej Blockware, zwrócił uwagę na Bitcoin 200 tygodni Ważną miarą jest średnia ruchoma (WMA) w wysokości 22 520 USD. Jeśli cena bitcoina pozostanie poniżej tej wartości, spadek ceny może być kontynuowany.

READ  Akcje, dane, wiadomości i zarobki

Reakcja przy 200WMA powinna być krystalicznie czysta, – powiedział Klemens.

Chcesz zostać ekspertem od kodowania? Uzyskaj najlepsze możliwości odszyfrowywania bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Otrzymuj największe wiadomości o kryptowalutach + cotygodniowe raporty i nie tylko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *