Bliscy przyjaciele Reese Witherspoon i Jima Totha uważają, że niespodziewany rozwód pary jest spowodowany dramatyczną zmianą stylu życia.

Kiedy zrywa znana hollywoodzka para, „Co się stało?” Wszyscy pytają. Jeśli to przegapiłeś, Reese Witherspoon I prawie jej mąż 12 lat Jima Totha Ogłosili rozwód na kilka dni przed rocznicą. To zerwanie było co najmniej poważnym szokiem. Oboje wydawali się bardzo szczęśliwi razem i wielu myślało, że tak Jedna z nielicznych ocalałych par hollywoodzkich.

Fani pytają teraz, dlaczego rozwód, niedawno ujawnił przyjaciel dwojga Amerykańskie Słońce Mówi się, że jedną z głównych sił napędowych ich rozwodu jest Toth Problem wieku średniego. poprosił przyjaciel Amerykańskie Słońce „Tym, który bardzo się zmienił w ciągu ostatnich kilku lat, jest Jim. Jim nie jest już facetem, za którego wyszła Reese i ma syna.

Więcej od SheKnows

„Jego osobowość, jego postawa i całe jego życie naprawdę się zmieniły, kiedy wyszedł z biznesu agencji i zmęczył się tym dusznym światem i zdecydował się ogólnie zająć się biznesem usługowym” – dodali. „Nazwij to kryzysem wieku średniego, jeśli chcesz, ale właśnie wtedy tatuaże, masywna, dziwna biżuteria i ubieranie się jak ktoś w jej wieku naprawdę się przyjęły”.

The Daisy Jones i szóstka Producent i Toth są małżeństwem od 2011 roku, spotykają się rok wcześniej i dzielą wspólny dom Syn Tennessee James, 10. Para poinformowała o tym 24 marca na Instagramie aktorki Legalna blondynka Gwiazda napisała: „Mamy do przekazania kilka osobistych wiadomości… z wielką ostrożnością i rozwagą podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie” – czytamy w oświadczeniu. „Przeżyliśmy razem wiele wspaniałych lat i idziemy naprzód z głęboką miłością, życzliwością i wzajemnym szacunkiem dla wszystkiego, co razem stworzyliśmy”.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Witherspoon I „Kiedy przechodzimy do następnego rozdziału, naszym największym priorytetem jest nasz syn i cała nasza rodzina. Te sprawy nigdy nie są łatwe i są bardzo osobiste. Naprawdę doceniamy każdego, kto szanuje prywatność naszej rodziny w tym czasie.

READ  Travis Kelce przyjeżdża do Singapuru, aby wspierać Taylor Swift

Zanim przejdziesz, kliknij Tutaj Nigdy nie widzieliśmy, jak nadchodzą rozstania i rozwody celebrytów.

Kelly Clarkson Brandon Blackstock

Kelly Clarkson Brandon Blackstock

Najlepsi z tych, którzy wiedzą

Zapisać się Biuletyn SheKnows.
Śledź nas, aby otrzymywać najnowsze wiadomości Facebook, ŚwiergotI Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *