Bostoński ojciec został usunięty z listy operacji przeszczepu serca, ponieważ stan szczepionki „bardzo, bardzo szybko” psuje się, mówi rodzina

Człowiek z Bostonu, który był… Usunięto z listy operacji przeszczepu serca Jego rodzina powiedziała Tuckerowi Carlsonowi we wtorek, że walczy o życie po nagłej operacji serca, ponieważ nie otrzymał szczepionki przeciw COVID-19.

DJ Ferguson, 31-letni ojciec dwójki dzieci, kolejny po drodze, doznał niewydolności serca i został przyjęty do Brigham and Gynecology Hospital. U Fergusona kilka lat temu zdiagnozowano arytmię i był bliski operacji przeszczepu serca, ale uznano, że nie spełniał warunków, gdy personel szpitala dowiedział się, że nie był szczepiony.Tucker Carlson dzisiaj„W środę.

Ferguson przeszedł we wtorek godzinną operację otwartego serca, ponieważ lekarze próbowali znaleźć tymczasowe rozwiązania, aby go potwierdzić. Ale jego rodzina powiedziała, że ​​jego szybki upadek sprawił, że operacja przeszczepu stała się jeszcze pilniejsza.

Pacjent z Bostonu usunięty z listy operacji przeszczepu serca za nieszczepienie: Rodzina

„Został poprowadzony na ścieżce, aby przestać wykonywać procedury, na które, jak twierdzili, zasłużył na operację przeszczepu serca. Ale musiał się zaszczepić, aby przejść tę operację przeszczepu. Bardzo szybko się pogorszył. Szukaj operacji na otwartym sercu i zrób LVAD [left ventricular assist device] Pompa mechaniczna „powiedział ojciec pacjenta David Ferguson.” Więc teraz mój chłopak ma pompę i dochodzi do siebie. Przeszedł operację przez siedem godzin.

Matka DJ’a, Tracy Ferguson, powiedziała: „Jestem zdruzgotana tą wiadomością. Jego długoletnia partnerka, Heather Dawson, pochwaliła opiekę, jaką 31-latek otrzymał od pielęgniarek i lekarzy, ale powiedziała, że ​​szpital był „bardzo smutny, widząc to wiszące nad naszymi głowami w ostatniej chwili”.

„To straszne. To takie straszne, bo jego pielęgniarki są zdziwione. Były nim zdziwione. Jego lekarze byli nim zaskoczeni. Ale w ostatniej chwili skończył wszystkie badania i to wisiało nam w głowach. To bardzo smutne, że tak się dzieje powiesić nad głową, Dawson powiedział Carlsonowi.

Prezenter zapytał, czy ktoś przyszedł z pomocą rodzinie, aby naprawić to, co powiedział, było „moralnym okrucieństwem” popełnionym przez słynny na całym świecie szpital.

— Niezupełnie — powiedział Dawson. „Zasadniczo poza zbieraniem funduszy, które zrobiliśmy dla siebie. Oboje jesteśmy samozatrudnionymi właścicielami małych firm. Poza tym nie otrzymujemy żadnej pomocy”.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Szpital Powiedział CBS Boston Jego polityka jest zgodna z innymi alternatywnymi programami chirurgii w Stanach Zjednoczonych, które wymagają szczepień, ponieważ dotyczy stylu życia kandydatów. Celem szpitala jest „stworzenie zarówno największej szansy na udaną operację, jak i przeżycia pacjenta po operacji przeszczepu” – czytamy w raporcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *