Brat byłej gwiazdy NFL, Aqib, zażądał zastrzelenia młodzieżowego trenera piłki nożnej

LANCASTER, Teksas – Policja zidentyfikowała emerytowanego brata NFL, Aqiba Taleba, jako podejrzanego o śmiertelną strzelaninę do swojego trenera podczas meczu piłki nożnej dla młodzieży w Teksasie.

Policja w Lancaster w Dallas powiedziała, że ​​Jacob Salek jest studentem podejrzanym o strzelaninę, która zabiła człowieka w sobotę wieczorem. Władze nie zidentyfikowały jeszcze mężczyzny, ale rodzina i przyjaciele twierdzą, że był trenerem.

Yaqoub Talib został zatrzymany dopiero w niedzielę późną porą i wydano nakaz aresztowania. Associated Press wysłała w poniedziałek list z prośbą o zaktualizowanie informacji na temat poszukiwań go.

Yaqoub Talib jest bratem Aqib Talib, pięciokrotnego Pro Bowlera ogłosił przejście na emeryturę W 2020 r. Aqib był studentem Jego imię w zeszłym miesiącu Jako współtwórca „Friday Night Football” Prime Video.

Stacja telewizyjna w Dallas Zgłoszono WFAA Bracia są trenerami drużyny piłkarskiej North Dallas United Bobcats.

WFAA donosi, że trenerzy z młodzieżowej drużyny DEA Dragons zidentyfikowali człowieka, który został zabity jako trener Mike Hickmon. Mike Freeman, prezes Dragons, powiedział, że spór zaczął się, gdy Hickmon poszedł po piłkę nożną, a ktoś ją wyrzucił.

„Nie wiem, jak wytłumaczyć to dzieciom. To jest ta część, którą teraz komentuję. Jak mam im to wyjaśnić. Dlaczego?” powiedział Freeman. „To jest coś, co te dzieciaki będą pamiętać do końca życia”.

READ  Koszykówka Indiana vs Miami aktualizacje na żywo, podkreśla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *