„Spełnienie marzeń” – szerokopasmowy Davante Adams szczęśliwy z Derek Carr, Las Vegas Raiders

Henderson, Nevada – Nie, Davant Adams Powiedział, on i Derek Carr Nie „planował” przetransportowania go z Green Bay Packers do Las Vegas Raiders w celu ponownego zjednoczenia starych Fresno State Bulldogs w Sin City.

Ale odbiorca All-Pro i rozgrywający, który ma praktycznie wszystkie rekordy w historii serii Raiders, wypowiedział się. dużo.

„To coś, na co zdecydowanie nie możemy się doczekać i potencjalnie będziemy robić w przyszłości” – powiedział Adams na swojej wstępnej konferencji medialnej w obiekcie zespołu we wtorek, po pięciu dniach masowego handlu, który wylądował Adams Raiders.

„Ale oczywiście gram w Green Bay, co jest świetną pozycją, mam, wiesz, najlepszego pomocnika grającego w grę (w Aaron Rodgers), to marzenie samo w sobie. Więc nie zabrałbym niczego z niczego, co dał mi Green Bay lub Aaron. To była świetna okazja, żeby tam pracować i robić to, co robię od prawie dekady. Ale wiesz, rzeczy czasami się zmieniają. To nie pierwszy raz, kiedy odszedł wpływowy gracz w organizacji. Czuję, że w końcu udało się to obu stronom”.

29-letni Adams został nagrodzony 20,14 miliona dolarów franczyzy dla odbiorców przez Packers, którzy później otrzymali wybory z pierwszej i drugiej rundy w tegorocznym drafcie, zajmując 22 i 53 miejsca. A Conquerors mieli swój pierwszy szeroki bieg wciąż w głowie, który faktycznie chciał być napastnikiem od czasów Hall of Famer Tima Browna na przełomie wieków. Adams podpisał pięcioletnie przedłużenie umowy o 142,5 miliona dolarów, a 67,5 miliona dolarów gwarantuje, że pozostanie w Las Vegas i będzie miał dobrego przyjaciela z college’u, który będzie rzucał w niego piłeczkami.

Tak, najeźdźcy, rozgrywający i ich fani byli zdecydowanie szczęśliwi.

Adams ustanowił rekordy franczyzy Packers w jednym sezonie w połowach (123) i otrzymaniu (1553) jardów w zeszłym sezonie i został dopiero szóstym graczem w historii NFL z ponad 120 łowami, ponad 1500 jardami i ponad 11 w tym samym sezonie. . Jest także jedynym graczem w historii ligi, który był autorem trzech sezonów obejmujących 110 lub więcej chwytów, 1350 na jardach i 11 lub więcej chwytów TD, i zrobił to w 2018, 2020 i 2021 roku.

READ  Padres wrócili z wczesnej bezradności przeciwko Phillies, biegnij dalej, aby wygrać NLCS 2, a nawet serię

Carr, który w przyszłym tygodniu kończy 31 lat, będzie miał w swojej karierze najlepszy wynik 4804 jardów, mimo że rzucił 14 przechwytów w swojej karierze i został zwolniony 40 razy, co jest drugim co do wielkości wynikiem w jego karierze.

„Kiedy dotarliśmy do punktu, w którym potencjalna transakcja była teraz realna, nie był to tylko pomysł, zaczęliśmy próbować ułożyć mały plan” – przyznał Adams. – Zostałem sprzedany, więc nie zależało to wyłącznie od nas.

„Nie planowaliśmy tego. Po prostu sprawdziliśmy się nawzajem, jak piłka nożna. Sprawdziliśmy się nawzajem o rodzinie i prawdziwych rzeczach. Ale jeśli chodzi o piłkę nożną i wspólne spotkania, nie jesteś świetnym kolegą z zespołu organizacji, jeśli to wszystko, o co się martwisz.

„Musiał się martwić o zdobycie piłki dla Huntera (Renfrew) i Darrena (Waller) i tych facetów oraz o bycie tutaj świetnym kolegą z drużyny. I musiałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby spróbować dostać się na Super Bowl. Tak się nie stało. przydarza się każdemu z nas. Więc kiedy dotarliśmy do punktu, w którym to jest prawdziwe, zaczynamy się tym cieszyć”.

Adams powiedział, że w jego plan weszła lepsza „jakość życia”. Miał wielu członków rodziny w Kalifornii, którzy nie widzieli go grającego osobiście od czasów college’u. Las Vegas było znacznie bliżej Green Bay. Jedna z jego babć była niedawno w szpitalu.

„Po prostu myślenie i myślenie o rzeczach w życiu i naprawdę ważnych rzeczach na tym świecie” – powiedział. „To są rzeczy, które zapadają mi w pamięć, gdy trzeba podjąć decyzję”.

Dodatkowo, dorastając w East Palo Alto w Kalifornii, około 42 mil na południowy zachód od Oakland Coliseum, Adams powiedział, że był „na całe życie” fanem Raiders. Więc dołączenie do nich było bonusem.

„To marzenie być jeźdźcem, człowieku” – powiedział Adams. „To spełnienie marzeń. W roczniku do trzeciej klasy powiedziałem, że chcę być, no wiesz, gwiazdą NFL lub NBA. Nosiłem wtedy koszulkę Charlesa Woodsona. więc myślę, że można powiedzieć, że tak miało być.”

READ  The Rockies podpisują kontrakt z Chrisem Bryant

Woodson, który grał defensywnie zarówno dla Raiders, jak i Packers i został wprowadzony do Pro Football Hall of Fame zeszłego lata, widział wiele Adamsa w swojej karierze.

„To, co czyni go tak wyjątkowym graczem, to to, że naprawdę jest facetem, który wie, jak odpuścić” – powiedział Woodson ESPN. „Najważniejsza rzecz między byciem dobrym odbiornikiem a byciem świetnym odbiornikiem ma związek z tym zerwaniem. I przez większość czasu będzie otwarty.

„W drodze pomoże Derekowi Carrowi”.

Adams i Carr weszli razem do NFL w 2014 roku, a Carr został wybrany w drugiej rundzie przez Raiders na 36. miejscu w klasyfikacji generalnej, a Adams później wybrał 17. miejsce przez Packers.

Ale jego ponowne spotkanie nie było głównym tematem gratulacji, które otrzymał Adams.

Roześmiał się. „Wszyscy mówią: »Gratulacje z okazji udziału w Raiders«, ale nie: »Gratulujemy 140 milionów dolarów«”. To było jak: „Gratulacje, możesz grać dla zespołu, który kochałem dorastając”.

„Oczywiście, że już zarobiłeś dużo pieniędzy, ale żeby uzyskać takie bezpieczeństwo, idź gdzieś, jak rzucenie szkoły średniej i powrót do college’u, jesteś dzieckiem w sklepie ze słodyczami. [in] Miejsce, w którym byliby szczęśliwi, gdyby cię mieli i dawali ci wszystkie pieniądze? To tylko bonus. Ale pieniądze nie dają ci szczęścia; Może kupić ci piękny dom. To naprawdę fajne.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *