Braves ponownie podpisuje Eddiego Rosario — plotki o handlu MLB

Odważni ponownie podpisali umowę z bezpłatnym agentem zewnętrznym Eddie Rosario Zespół ogłosił dwuletni kontrakt o wartości 18 milionów dolarów z opcją klubu na sezon 2024. Rosario zarobi 9 milionów dolarów w każdym z dwóch kolejnych sezonów. Braves nie ogłosili wartości opcji 2024, ale Ken Rosenthal z The Athletic Raporty Jest również wyceniony na 9 milionów dolarów, bez zakupu. Rosario reprezentuje Roc Nation Sports.

Rosario, 30 lat, wylądował Braves na wypłatę w połowie sezonu po ogólnie nieproduktywnym początku sezonu w Cleveland. Długoletni lewonożni bliźniacy podpisali tam roczny kontrakt o wartości 8 milionów dolarów po tym, jak nie został on wprowadzony przez Minnesotę, ale osiągnął tylko 0,254 / 0,296 / 0,389 w 306 występach na pokładzie, zanim wylądował na miejscu ofiary lista z powodu przeciążenia brzucha. Odważni schwytali Rosario, wiedząc, że naprawa będzie wymagała dodatkowego czasu, ale wątpliwe jest, aby nawet ich najbardziej optymistyczna prognoza przewidywała, co stanie się w przyszłości.

Aktywowana przez IL przez 10 dni 27 sierpnia Rosario eksplodowała z 0,271/.330/.573 pojawiającymi się w 96 miejscach na płytkach wzdłuż przedłużenia w Atlancie. Podczas tej gorącej passy miał już siedem home runów, cztery pary i trzy trzy – a sama ta produkcja sprawiłaby, że przejęcie było tego warte. Jednak Rosario przeniósł tę produkcję na post-sezon – przynajmniej w przypadku serii National League Championship.

Po trzech w większości nieokreślonych meczach w NLDS, Rosario po raz kolejny skradła światło reflektorów, pokonując 14 na 25, które obejmowały trzy biegi u siebie, podwójne, potrójne i dziewiątkę. Po tym występie koronacja Rosario na tytuł NLCS MVP była narzuconą konsekwencją. Jego produkcja wyschła podczas Mistrzostw Świata (5 vs 22), ale ogólna produkcja Rosario z Braves and Champions po sezonie zaowocowała solidną wypłatą i jaka powinna być dzienna rola w Atlancie.

READ  USL ogłosiło, że Women's Professional League będzie rywalizować z NWSL; Tim Tebow jest jednym z planowanych właścicieli zespołu

Zmienny charakter sezonu 2021 Rosario nie był z natury nienormalny. W swojej karierze w wielkiej lidze miał skłonność do gorących i zimnych pasm, po części dzięki zbyt agresywnemu podejściu na tablicy. Rosario ma solidne umiejętności odbijania piłki, o czym świadczy jej wskaźnik odbijania wynoszący zaledwie 14,7% w ciągu ostatnich trzech sezonów. Jednak zdobył również mniej niż pięć procent swoich głównych występów ligowych, aw ciągu ostatnich trzech sezonów miał 13. najwyższy swing w grze (55,8%) i 11 największych pościgów (43%). Rosario doskonale radzi sobie w komunikacji nawet z osobami spoza boiska, ale w częstych zajęciach traci kilka okazji, by wykorzystać swoją ponadprzeciętną siłę, by lepiej prowadzić kort.

W obronie Rosario to mieszana torba. Grał na całym boisku, ale najlepiej sprawdza się w rzutach rożnych, z wielką siłą ramion, która doprowadziła do kilku jaskrawych sum asystujących, szczególnie na początku jego kadencji w Twins. Wskaźniki defensywne pogorszyły się w jego pracy w ostatnich sezonach, ale istnieje ogromna luka między najbardziej w górę i w dół skalami oceny. Na przykład zaoszczędzone punkty obrony dają Rosario wynik +2 w 2021 r. – ale Outs powyżej średniej Statcast plasuje go na -17, najgorszym wyniku ze wszystkich graczy Major League. Roczne prognozy dla wskaźników defensywnych mogą wykazywać znaczną zmienność, ale przy większym próbkowaniu DRS, UZR i OAA dają ujemne wyniki od 2017 roku.

Nic z tego nie mówi, że Rosario jest słabą inwestycją dla odważnych, zwłaszcza w tych kategoriach. Jego podejście sprawdziło się na desce, o czym świadczy jego solidna seria trafień .275/.309/.473 (105 wRC+) i 133 rundy u siebie oraz 3242 profesjonalne występy na desce. W ciągu jednego sezonu zamieścił w sumie 27 (2017) i 32 (2019) w przeszłości, więc ma potencjał, aby być wybitnym źródłem siły w składzie Braves na następne dwa sezony. Jego ogólna ofensywna produkcja była nieco osłabiona częstymi przewrotami i brakiem chodzenia, ale Rosario był ogólnie ponadprzeciętnym uderzaczem, który by go sparował Adam DuvalA Marcel Ozuna Kiedy będzie zdrowy, Ronalda Akuny Jr. W czymś, co powinno być produktywnym boiskiem / karuzelą na świeżym powietrzu dla hitterów z Atlanty.

READ  Ryan Bowles dodaje więcej przystawek – Chicago Tribune

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *