Bray Wyatt rozmawia z fanem, obawiając się o swoją przyszłość w WWE

Aktualności Powrót Vince’a McMahona do Rady Dyrektorów WWE – i możliwy powrót do zespołu kreatywnego WWE – spowodował, że wielu fanów martwi się o powrót Superstars do promocji pod okiem Triple H.

Jeden z takich fanów jest szczególnie zaniepokojony przyszłością Braya Wyatta, największego nazwiska, które powróciło do WWE podczas krótkiej emerytury McMahona w zeszłym roku.

Drogi Brayu Wyatcie, fan napisał na Twitterze Zwracając się do swojej ulubionej supergwiazdy WWE. „Wiem, że już nie jesteś tym gościem. Ale… Okazuje się, że się boję, Bray. Boję się, że znowu stracę cię na rzecz WWE. To jest mój strach”.

Dziesiątki fanów odpowiedziało na post z podobnymi wiadomościami, a niektórzy przysięgli bojkotować programy WWE, jeśli Wyatt zostanie ponownie zwolniony z firmy.

Wygląda na to, że sam Wyatt może być trochę zaniepokojony powrotem swojego byłego szefa, Vince’a do WWE, ponieważ Uwielbiam powyższy wpis na Twitterze.

Po powrocie do WWE w zeszły piątek, McMahon potwierdził, że tak Nie ma zamiaru zakłócać codziennej działalności firmy, wyjaśniając, że obecni pracownicy produkujący programy telewizyjne/treści pozostaną w swoich „rolach, obowiązkach lub obowiązkach”. Następnie kilka raportów sugerowało, że Triple H będzie nadal pełnił funkcję Chief Content Officer w WWE – o czym świadczy fakt, że to prawda McMahon nie był na nagraniach „WWE Raw” ani „WWE SmackDown”. Odkąd ogłoszono jego powrót.

W międzyczasie nastąpi długo oczekiwany powrót Wyatta do kwadratu koła Pierwsza „gra na czarnym polu” przeciwko Los Angeles Knights podczas nadchodzącego wydarzenia na żywo Royal Rumble Premium. Podczas gdy były mistrz WWE W zeszłym miesiącu pracowałem przy kilku wydarzeniach na żywoNie walczył jeszcze w telewizyjnym pojedynku od czasu powrotu do WWE w październiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *